Wpis z mikrobloga

@tombeczka: nie ma wątpliwości, że w jakieś gówno wejdziemy, zwłaszcza w tym kraju. Niestety brak mi zmysłu przedsiębiorcy czy inwestora by zbudować sobie tratwę ze sztabek złota, a i na to już za późno. Pozostaje mi dalej zasuwać, inwestować w umiejętności i drobne przyjemności 5-10% wyplaty i wyczekiwać momentu by zmienić pracę i kraj (mam nadzieję). Na szczęście pracuje w przemyśle, więc gorzej lub lepiej jakoś sobie poradzę. Jak trzeba będzie
  • Odpowiedz
  • 1
@pandagata o matko nie. Dwie pianki mycia do twarzy, dwa toniki do twarzy, bluzka, sukienka, jeszcze znalazłam dwie śliczne bluzki, pomocy. A nie zapowiada się, żeby izolacja się kończyła
  • Odpowiedz
  • 2
@pandagata o boże, tak XD doniczki, konewki, parasol, buty, nowe szczotki dla psów i milion innych rzeczy, których nie potrzebuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@keyo: a ja myślę, że te które wymieniłaś są potrzebne do życia :D ja jeszcze planuje mocniejszą smycz dla kitku, bo nauczylam go wychodzić na dwor (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@alxnr: również kupiłam dwie spódniczki i bluzki! Wszystko w kwiaty, żeby rozjasnic smutne dni :) a rzeczy do make upu kupiłam przed rozpoczęciem epidemii, bo myślałam, że wszystko upadnie i teraz mam po dwie sztuki kremów, BB, itp. A nawet ich nie używam bo nie wychodzę prawie z domu ( ͡° ʖ̯ ͡°) fun fact jest taki, że chociaż się nie maluję to cera mi się pogorszyła.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Ja tylko dalej wiem że jestem na mirko a nie na wizaz.pl bo nikt jeszcze nie napisał "mój TŻ", reszta wpisu i komentarzy się zgadza
  • Odpowiedz
  • 3
@pandagata bo dotykasz twarzy, serio. Mam tak samo - gdy mam tapetę to unikam dotykania się po buzi, bo zepsuje makijaż. Gdy mam "czystą" teraz to samoistnie podrapie się, dotknę, przyłożę całą dłoń
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pandagata: to ja XD kupiłem wczoraj 2 pary butów mimo, że poprzednie jeszcze nie zdążyły przyjść XD a nawet nie mam gdzie w nich wychodzić bo kwarantanna
  • Odpowiedz