Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Postulować o takie zmiany w momencie gdy większość twoich przeciwników jest zamknięta w domach, więc i nie ma możliwości legalnej, masowej manifestacji swojego sprzeciwu... Zwyczajnie parszywe.

Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru? Zawiść? Skrajne konserwo-katolskie pranie mózgu?

#bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski #neuropa #aborcja #polityka
Pobierz L3gion - Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. P...
źródło: comment_1586710506nv8bU93G0VGidSmIWgyMrY.jpg
  • 284
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Drakii: Nawet 15% ciąż kończy się poronieniem. Jeżeli ustalamy, że aborcja to morderstwo, a płód ma mieć prawa, to należy wszczynać postępowanie z urzędu za każdym przypadkiem obumarcia płodu.

A tak z innej beczki, jestem przekonana, że gdyby to mężczyźni rodzili dzieci, to aborcja byłaby na życzenie u każdego lekarza.
Jak śpisz to tez nie masz świadomości


@Drakii: układ nerwowy od czasu rozpoczęcia działania nigdy nie stopuje(współcześnie granica śmierci jest wyznaczana przez śmierć mózgową - całkowite zatrzymnie funkcjonowania mózgu). Nie wiem co masz na myśli mówiąc o świadomości, ale nawiązując do szeroko pojętego fenomenu, to co piszesz jest bzdurą.

Experimental data suggest that consciousness, interpreted as awareness (phenomenal awareness; meta-awareness; self awareness), can be present along the whole sleep/dream process, even
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Drakii: ale nigdy nie wiesz, jak bardzo silny będzie zespół downa. Niektórzy są całkiem sprawni, mają tylko charakterystyczne rysy, a niektórzy są, tak jak wcześniej wspomniano, wiecznie na etapie 5 lat. Z badań prenatalnych tego się nie dowiesz, dlatego moim zdaniem takie ciąże powinny być przerywane lub kobiety, które decydują się na taki poród powinny rezygnować z pomocy od państwa.
to należy wszczynać postępowanie z urzędu za każdym przypadkiem obumarcia płodu.


@svickova: A tak nie było już w jakimś kraju Ameryki Południowej? Poronienie = śmierć płodu = czyli w sumie aborcja. Wiązało się to nawet z karą wiezienia.