Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Postulować o takie zmiany w momencie gdy większość twoich przeciwników jest zamknięta w domach, więc i nie ma możliwości legalnej, masowej manifestacji swojego sprzeciwu... Zwyczajnie parszywe.

Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru? Zawiść? Skrajne konserwo-katolskie pranie mózgu?

#bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski #neuropa #aborcja #polityka
Pobierz
źródło: comment_1586710506nv8bU93G0VGidSmIWgyMrY.jpg
  • 284
@L3gion: juz nie wchodząc w poglądy stary
To @pisorgpl wybrał taki terrmin czytań wszystkich projektów obywatelskuch aby je bezboleśnie upierniczyć bo nikt przeciez na ulice teraz nie wyjdzie.
(tego samego dnia jest jeszcze stop447 - łaskawie dali 5 minut na przedstawienie projektu..)
@L3gion Myślę, ze urojenie i 'proba przekonania' siebie samej ze dziecko z zespolem Downa to nie problem, choc wcale tak nie uwaza bo nienawidzi swojego zycia.
Stąd taka mysl nadwartosciowa by wpedzic w to piekło takze inne kobiety (rodziny) i niszczyc im zycie.
@Zgnity_Ziemniak: no to edukacja seksualna informuje wlasnie o skutecznosci antykoncepcji.
A w razie gdy zawiedzie konsekwencja jest poniesienie kosztow aborcji. Wazne by byly mozliwie najnizsze a sama baorcja mozliwie najbezpieczniejsza; ale do tego musi byc legalna.

P.S. Tak czy inaczej ok 20-25% ciaz konczy sie aborcja.
@Drakii:
Dla mnie aborcja zawsze będzie etyczna bo sama etyka powinna się opierać nie na jakiś abstrakcyjnych założeniach że życie jest święte itd tylko na minimalizowaniu cierpienia. Minimalizowanie cierpienia to jedyna sensowna konstrukcja etyczna. Jeżeli kobieta która zaszła w ciąże chce z jakiegoś powodu ją usunąć to powinna mieć do tego prawo ponieważ jest to zmniejszanie jej cierpienia które wystąpiłoby gdyby musiała urodzić (i ewentualnie wychowywać dziecko albo je oddać do
akurat takie osoby powinny się wypowiadać na ten temat, same wiedzą lepiej czy to koszmar czy nie.


@kubas89: Coś co jest darem dla jednej rodziny jest koszmarem dla innej. Dziecko może mieć downa a może być wiecznym warzywem przykutym do łóżka 24/24 i wymagającym rehabilitacji za tysiące złotych miesięcznie.

To tak jakby mi #!$%@?ło nogi, ale że stwierdziłem że bez protez daję radę i jest super... to teraz ma być zakaz
#!$%@?ąc od wszystkiego typowo lewackie pytanie. "Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru?" A gdyby nie miała, to co? Byłoby ci lepiej gamoniu? Przynajmniej jest konsekwentna.
stop making stupid people famous! Jesli teraz zacznę lansować tezę, że szata graficzna wykopu powoduje niekontrolowane migotania zwieracza, to bedziesz w racjonalny sposób dowodził, ze nie mam racji? Kazda próba dyskusji z godkopodobnymi podbija ich wartość polityczną.
@Drakii:

Koleś pisał że zabijanie chorych dzieci to łaska...

Ale rzeczywiście w pewnych sytuacjach śmierć to łaska bo kończy cierpienie. Niejeden człowiek umierający w bólach z powodu choroby chciałby umrzeć. Dlatego uważam, że eutanazja na życzenie jest jak najbardziej etyczna. Problem jest z osobami które nie są w stanie wyrazić takiej woli o czym już pisałem w poprzednim komentarzu.

P.S.

nawet dziecko w 8 miesiącu nie cierpi

Tutaj oczywiście miałem na
Prawaki: hehe gupie lewaki tak chętnie przyjmowaliby uchodźców, byle nie do własnego domu
Also prawaki: Kobiety mają rodzić i wychowywać upośledzone dzieci, ale my się nie będziemy nimi opiekować, bo to nie nasz problem.
@L3gion: wiesz, ja na przykład jestem zwolennikiem dopuszczenia aborcji w pewnych sytuacjach. Jednak jest to niesamowicie złożona decyzja znacznie wykraczająca poza głupie gadanie i przepychanki jakie widzimy w mediach.

Tak naprawdę w tym momencie definiujemy granice pomiędzy zabójstwem a zabiegiem. Pomiędzy człowiekiem a zlepem komórek. Pomiędzy przypadkami kiedy ten zlepek komórek jest chroniony prawem a kiedy nie jest w zależności od jego cech, co do których nie miał nic do powiedzenia.