Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Postulować o takie zmiany w momencie gdy większość twoich przeciwników jest zamknięta w domach, więc i nie ma możliwości legalnej, masowej manifestacji swojego sprzeciwu... Zwyczajnie parszywe.

Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru? Zawiść? Skrajne konserwo-katolskie pranie mózgu?

#bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski #neuropa #aborcja #polityka
L3gion - Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. P...

źródło: comment_1586710506nv8bU93G0VGidSmIWgyMrY.jpg

Pobierz
  • 284
@L3gion

Pani w szkole opowiada dzieciom:
- Ciąża kobiety trwa 9 miesięcy. Przez pierwszy okres ciąży płody nie mają wykształconego układu nerwowego i samoświadomości. Kobieta powinna mieć wybór, czy chce je urodzić, tym bardziej, jeżeli badania prenatalne wskazują na wadę genetyczną płodu. Tym bardziej w przypadku zagrożenia życia matki lub gdy ciąża powstała w wyniku gwałtu. Nie powinniśmy traktować kobiet jak chodzące inkubatory, które za wszelką cenę muszą donosić ciążę.
W tym
@L3gion: Najgorsze jest to, że nie da się usunąć aborcji ustawą. Polki będą robiły ją w jakichś chorych warunkach, na nielegalu za gruby hajs, albo wyjeżdżały za granicę. Ten pomysł jest odrealniony i oni chcą, żeby ktoś zginął, tak jak w Irlandii, dopiero wtedy się ockną.
"Dostała zakażenia po aborcji i umarła. Ale jak to po aborcji, przecież jest nielegalna"
@L3gion: powtórzę co już kiedyś napisałem. Kaja Godek to jaskrawy przykład kretyńskiego rozumowania pewnej części społeczeństwa.
Sama historia jest dość ciekawa, bo podczas ciąży poinformowano ją, że jej dziecko urodzi się z zespołem downa. Lekarze dali jej wybór: aborcja albo urodzenie chorego dziecka. I ponieważ ktoś jej taki wybór dał, to nasza bohaterka uznała, że jej celem w życiu będzie, aby już nigdy żadna kobieta takiej możliwości nie miała. Przecież jej
Jeśli wszyscy będą zachowywali się tak jak ona (nie ma znaczenia, że pod przymusem) to znaczy, że jej decyzja była słuszna.


@recc: I dlatego najbardziej boję się katolsko pisiorsko prawackich fanatyków. Im #!$%@? nie wystarczy władza czy pieniądze, ich jara wymuszenie na społeczeństwie własnych poglądów i moralności.