Wpis z mikrobloga

Co te gry kiedyś takie trudne były, #!$%@? te zagadki w RE1 mnie niszczą, aż źle się czuje jak sprawdzam na YT o #!$%@? chodzi, ale z drugiej strony nie chce mi się siedzieć godzinami nad jedną zagadką xD
#gry #ps4 #residentevil
  • 15
@serczi: 24 @wlochatyjoe: juz nie pamietam, co jakis czas musze cos sprawdzic, np nie wiem czy wpadlbym na to, ze idzie przesunac szafke ktora porazi prądem tego rekina xD albo kod do wejścia gdzie mieszałeś mikstury, no co jakiś czas jak nie mam żadnego pomysłu i przeszedłem z 2 razy całą mape to odpalam sobie jakieś walkthrough i patrze co pominąłem
@camos: Mam to samo z RE1, grałem kiedyś trochę na PS1 i teraz po latach prawie nic nie pamietam. Tez musiałem szukać w internecie, żeby nie tkwić w miejscu za długo przy remaku.
@camos: W pełni rozumiem że można się tam zaciac. Szczególnie jeśli się gra na normalnym lub wyższym poziomie trudności to wtedy jeśli nie wiesz co dokładnie robić to masz ten element "przeżycia". RE1 to jedna z moich ulubionych pozycji. Kilkanaście razy przeszedłem / największy fun zaczyna się na "invisible mode" gdzie przeciwnicy są niewidzialni, "hardcore" mode gdzie jest trudno + skrzynki nie są ze sobą połączona. No i dodatkowo speed runy
@wlochatyjoe: oj byczku re0 przeszedlem przed 1 wlasnie dzien czy 2 temu :P juz kiedys probowalem podejsc do re0 i re1 ale sie odbilem, przejscie re3 remake mnie wzielo na ponowna probe :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wlochatyjoe: re3 niestety słabo wygląda przy re2 remake... tam juz czuc ze chcieli isc w strone action adventure z survival horroru biegasz z arsenałem broni, zero zagadek, jeden scenariusz, brak backtrackingu, nemesis oskryptowany do granic możliwości. ogólne bieda. przeszedłem, ale raczej juz nie wrócę do tego tytulu, bo nie ma po co. po genialnym re2 się rozczarujesz...a zwłaszcza jak jedynkan, dwójka i zero to dla ciebie najlepsze residenty. no nic wracam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wlochatyjoe: re nie kupuj, a ff7 to czyste zloto... trzeba bylo kupic cyfrowojak ja. bawię sie swietnie, jak za starych lat... choc wiem ze duzo ludzi co nie mialo wczesniej styczności odbije sie od tego tytulu... w r6 juz z rok nie gralem, możemy kiedys w warzone spróbować, ale najpierw ff7 musse skonczyc ( ͡ ͜ʖ ͡)