Wpis z mikrobloga

Udało wam się może jakoś przesłać dane aplikacji pomiędzy starym telefonem Xiaomi a nowym? Próbowałem ShareMe, niestety on wysłał tylko APK z których mogę instalować czyste appki, a to mnie nie zadowala, bo całym celem jest żeby appki był od razu poustawiane tak jak w starym telefonie. Widziałem że jest metoda żeby wejść w ustawienia -> Google i tam na liście "usługi" powinno być "kopia zapasowa" z której można ją potem przywrócić, niestety na starym telefonie (Redmi Note 3 Pro na MIUI Global 10.2) z jakiegoś powodu tego nie mam, więc nie mogę takiej kopii w ogóle utworzyć (na nowym jest). Coś jeszcze kojarzycie? Czy w ogóle da się coś takiego zrobić?
#xiaomi #miui #redminote3pro
  • 7
@Marmite: Dobra, znalazłem. Ustawienia -> dodatkowe ustawienia -> przenoszenie danych (na starym telefonie, na nowym w trochę innym miejscu ale ta sama appka). Nie wszystko co prawda udało się przenieść, część aplikacji tego nie wspiera, ale i tak jest ok.
Próbowałem ShareMe, niestety on wysłał tylko APK z których mogę instalować czyste appki, a to mnie nie zadowala, bo całym celem jest żeby appki był od razu poustawiane tak jak w starym telefonie.


@Marmite: w ShareMe pod przyciskiem Wyślij masz Przenoszenie danych.