Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mirki potrzebuje porady prawnej. #prawo

otoz #!$%@? rozwalilem 3 lusterka i mnie zlapali, teraz mam sprawe w sadzie. szkody na ~10k bo #leasing. czy moge sie jakos dogadac z tymi ludzmi?
prokurator mowi ze dostane za to odrobki 8msc po 20h.
Problem polega na tym ze nie stac mnie na zaplate tego, czy da sie dogadac z tymi ludzmi zeby zaplacic mniej za te lusterka? to az tyle nie kosztuje...



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 93
  • Odpowiedz
no wiem wiem


@sprawdzajacy: no właśnie. Gdyby mi jakiś #!$%@? gość #!$%@?ł lusterko i sprawa trafiła by do sądu czy gdzie tam, to już bym zadbał o to żeby nawet za głupie lusterko z Megane 2 zapłacił tyle jakby je miał malować sam Michał Anioł. #!$%@?ć takich ludzi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim parę miesięcy temu jakiś patus #!$%@?ł mi lusterko, gdyby go złapano i przyszedł by do mnie że chce zapłacić mniej specjalnie oddał pojazd bym do aso ;) pozdro patusie i życze Ci też tego
  • Odpowiedz
gdyby go złapano i przyszedł by do mnie że chce zapłacić mniej specjalnie oddał pojazd bym do aso


@dwarfguard: I tak lecą do ASO bo op sam napisal ze leasing xD Nowe lusterka w tej samej specyfikacji + malowanie w kolor po cenniku ASO i juz sie fajna sumka robi
  • Odpowiedz