Wpis z mikrobloga

@konfident007: co to za pierdoły powielane. Ten wirus jest pchłą czy co? Stoisz na swiezym powietrzu w odstępach dwu metrowych przy wietrze ale nie. Wirus przeskoczy na ciebie. Ale jak bede w zamknietym i zatłoczonyn pomieszczeniu przemieszczal sie kuwa mega energicznie i dynamicznie to nic mi nie grozi. Ja jebe xD sami doktorzy i naukowcy z tytułami nadanymi w Wyższej Szkole Zje8ania i fobii Spolecznych w Wykopowie
  • Odpowiedz
@serial28: A ja nie rozumiem czemu jak widzę zdjęcia to ludzie mają malutką reklamówkę czasami. Serią lubią chodzić co kilka dni do sklepu, stać w takich kolejkach i się narażać? U mnie były trzy wypchane reklamówki z tkaniny - zakupy na 1,5 miesiąca. A niektórzy tak co kilka dni łażą. Czemu?
  • Odpowiedz
@triada: co wy #!$%@? tacy nieporadni z instynktem stadnym? Wystarczy kupować na #!$%@?. Gadanie, że nie ma wyboru jest w #!$%@? mieszczuchowskie. Po prostu nie potrafisz szukać. W sklepie na wsi teraz znajdziesz i awokado i chilli i co tam jeszcze chcesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: taka kolejka jest cały czas. To nie Wrszawa że market co druga ulica.

@serial28: Podaj mi miejsce skąd jest to zdjęcie to znajdę ci 10 innych sklepów w promieniu 5km od niego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: sklepy są ale pod każdym kolejka. Nie liczę sklepów małych bo tam marża jak w kazdym sklepiku w mieście turystycznym.
  • Odpowiedz
wypowiadal sie juz jakis polski naukowiec, ze w takiej kolejce jak stoimy to wirus z latwoscia przeskakuje z ludka na ludka. znacznie bezpieczniejsze sa zakupy w tlumie jesli jestesmy w ciaglym ruchu.


@konfident007: miał na to jakieś badania? Brzmi totalnie nieprawdopodobnie, na dworze cały czas mamy ruch powietrza który wywiewa wirusa w sklepie niby się ruszamy ale cały czas w skażonej mgiełce (zakładając że była tam zakażona osoba)

Plus ruch sprawia
  • Odpowiedz
@serial28: Mi się wydaje, że niektórym ludziom może uwłaczać robienie zakupów większych niż na tydzień, a potem stoją jak pachołki kilka dni później narażając się kilka razy bardziej niż osoby, które zrobią zakupy raz na miesiąc.
  • Odpowiedz
Ludzie to debile,


@Gorylica_Ada: nie ludzie, a ty.
Zrozum dzbanie, że w takim sklepie masz wszystko w jednym miejscu, co też swoją drogą miało być celem ograniczenia wychodzenia - idziesz raz na konkretne zakupy... No ale spoko, szukaj sobie po Zabkach i osiedlowych sklepach (+20% ceny) pełnej oferty Biedronki, czy Lidla. Powodzenia.
Tfu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoMercyMan: @CXLV: @Gorylica_Ada: @T1001: wychłodzenie organizmu powoduje zwiększenie szansy na zachorowanie po kontakcie z patogenem.
Jeśli chcecie źródełko, to potem podrzucę, mowa była o bodajże 4-krotnie większej zachorowalności w porównaniu do grupy kontrolnej.

Inna sprawa, że obecnie w Polsce mamy w ciągu dnia temperatury po kilkanaście stopni Celsjusza, więc bardziej się można wychłodzić na którymś dziale z lodówkami :-).
  • Odpowiedz