Wpis z mikrobloga

Ale te programy realizowała Telewizja (nie bez powodu z wielkiej litery). Oni powinni wiedzieć, jak się realizuje program telewizyjny.


@RandomowyMirek: Ależ oczywiście. Dlatego pisałem, że te kobitki są najmniej winne. Tyle, że niestety stały się twarzą porażki. Może za dzień, dwa ogarną ten bajzel, ale absmak pozostanie.
to nie muszą być ludzie po studiach matematycznych, trema i zdenerwowanie też robią swoje


@thexDguy: oho, już gdzieś to tłumaczenie widziałem.. a tak, w oficjalnym komentarzu biura prasowego TVP ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mówię że jesteś opłacany, ale jeżeli robisz to za darmo to naprawdę smutne.

Wy myślicie że ludzie mają uwierzyć, że babki tłumaczące liczby parzyste jako "mają pary" robią to w ten sposób przez
@thexDguy: Miały słuchawki, miały jakiś scenariusz, były tam dwie (plus ludzie poza kadrem), to są nauczyciele (przynajmniej tak przypuszczam), a nie ludzie z ulicy, którzy tego nigdy nie robili.
@RandomowyMirek dokładnie. Skoro samorząd mógł zrealizować coś na poziomie za dużo mniejsze pieniądze (Z mojego regionu - kujawsko-pomorska e-szkoła) to chyba mamy prawo wymagać od bardzo doinwestowanego TVP jakiegoś poziomu, chociaż merytorycznego.
@thexDguy: Nie mogles sie bardziej mylic, nauczycielki klas 1-3 wbrew pozorom maja NAJTRUDNIEJSZE zadanie ze wszystkich szczebli edukacji, bo musza zamienic male dzieciaczki ktore chca sie bawic na ludzi ktorzy potrafia sie uczyc, jest to o wiele trudniejsze niz nauczenie 13 latka twierdzenia pitagorasa. Najmniej roboty ma nauczyciel gimnazjum, bo material jest bardzo prosty a ludzie juz w miare uksztaltowani i nie piszcza okladajac sie pluszankami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vojthas: ja myślę, że to jest wszystko ustawka Jarka i Kurskiego przeciw Związkowi Nauczycieli Polskich. No bo kto po obejrzeniu tych "lekcji" nadal będzie wspierał postulat podwyżek dla nauczycieli kiedy znowu będą strajkować?
przecież to z potęgami było w miarę ok, w pewnym momencie po którymś = zapomniała minusa przepisać. dość popularny błąd


@stan-tookie-1: Jakie w miarę ok? Przecież ona tam ten minus wyciągnęła przed jakiś nawias. I co potem z nim zamierzała zrobić przed nawiasem? Zostawić? A gdyby potęga była parzysta to też by tam został?