Wpis z mikrobloga

@jmuhha: to nie discord jest winny tylko nieumiejetnosc jego obslugi
wystarczy moderowac kanal i kazdy podpisany imieniem i nazwiskiem, kazdy inny uznany za nieobecnego i wyciszony
  • Odpowiedz
@jmuhha: kupa tego jest, pytanie czego potrzebuje... Czy chce mieć oceny i wysyłać zadania, czy robić streamy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tego co czytam i sam widzę (będąc ojcem) nauczyciele starają się wykazać bardziej niż w szkole.
Zluzujcie trochę...

No ale, jest Google Classroom, Moodle i kupa innych.

  • Odpowiedz
@jmuhha: A powiedzcie mi proszę, kto wpadł na taki świetny pomysł, żeby się łączyć z tymi gówniakami? Nie można pisać? Nie można dawać zadań, dać określonego czasu na wykonanie i przesłanie odpowiedzi? Współczuję wszystkim nauczycielom, przecież "rozmowa" w takiej formie jest nie do odbycia.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Discord jest bardzo fajny do tego, jeśli założy swój serwer i będzie to wszystko ogarniała, zabierając uprawnienia dzieciakom, to się uda. Znam też przypadek gdzie uczniowie w liceum sami to ogarniają bo chcą i nauczyciele tylko wchodzą i np. z matmy nauczycielka streamuje ekran kartki i tłumaczy zadania
  • Odpowiedz
@jmuhha: to jest doskonałe do nauki! wdrażałem w to moją mamę nauczycielkę i bardzo sobie chwali po paru dniach... jak sama założy serwer to panuje w 100% nad tą zgrają - polecam!
  • Odpowiedz
@Domestosnastos: Dlaczego niby? Syn dostaje zadania[linki] przez Librusa i odsyła wykonane na e-mail nauczycielki. Z angielskiego miał wideo przez Zoom'a, natomiast z niemieckiego mają grupami po 8 osób na Messenger'ze - nauczycielka chyba nie ogarnia nic innego.
Przez Zooma było lepiej - Messenger często zrywał.
Reszta zajęć tylko linki i zadania przez Librus.
Widać który nauczyciel jest na jakim poziomie wiedzy.
  • Odpowiedz