Wpis z mikrobloga

Jestem właścicielką sklepu zoologicznego w którym sama pracuję. Około 13 dokopałam się do informacji, że na jutro mam zapewnić wszystkim klientom rękawiczki plus dezynfekować wszystko non stop. Pracuję w czasie wirusa do 16, większość hurtowni już o tej porze się zamyka.
W zeszłym tygodniu jakimś cudem trafiłam w Makro na ostatnie opakowania rękawic dla siebie, codziennie przejeżdżam przez Orlen i pytam o płyn do dezynfekcji, oczywiście pusto.
Aktualnie obdzwoniłam hurtownie i właśnie wyjeżdżam z Makro, są dosłownie wszędzie PUSTKI w rekawiczkach, nie mówię już nawet o płynie.
Jak nie załatwię na jutro, a trafię na kontrolę to dostaję mandacik.
Dziękuję Pan Premier

#covid19 #koronawirus #coronavirus
strachnawroble - Jestem właścicielką sklepu zoologicznego w którym sama pracuję. Okoł...

źródło: comment_15856695335yFHI2MZMbLrAtkZNDOuab.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
ojej, no może coś pokitrałem :<


@fizzly: ale tu nie chodzi o to kto ma obowiązek kupienia rękawiczek, tylko jak powiesz klientowi, że nie wpuścisz go bez rękawiczki, to myślisz, że wróci w rękawiczkach? Efekt takiej selekcji będzie taki, że będziesz się cieszył jak cokolwiek sprzedasz, bo nikt nie pójdzie kupić rękawiczek (albo zabrać z innego sklepu), żeby zrobić u Ciebie zakupy.
  • Odpowiedz
@Klaudia-POLSKA-Czerniewicz: W poniedziałek paczka rękawiczek nitrylowych obok mnie kosztowała 65 zł za 100 szt.
Ale dostępne już tylko XL i S, bo reszta wykupiona, a to co przyjdzie już jest sprzedane.
Hurtownia podobno wysyła teraz po 5 opakowań na jeden sklep, bo poprostu ich brakuje.
  • Odpowiedz
  • 0
Na fb sobie kup. Sa grupki gdzie mozna kupić maski i rękawiczki ofermo i przestan biadolic. Epidemia trwa od miesiąca! Mialas 30 dni zeby kupic maski i rekawiczki
  • Odpowiedz