Wpis z mikrobloga

Jestem właścicielką sklepu zoologicznego w którym sama pracuję. Około 13 dokopałam się do informacji, że na jutro mam zapewnić wszystkim klientom rękawiczki plus dezynfekować wszystko non stop. Pracuję w czasie wirusa do 16, większość hurtowni już o tej porze się zamyka.
W zeszłym tygodniu jakimś cudem trafiłam w Makro na ostatnie opakowania rękawic dla siebie, codziennie przejeżdżam przez Orlen i pytam o płyn do dezynfekcji, oczywiście pusto.
Aktualnie obdzwoniłam hurtownie i właśnie wyjeżdżam z Makro, są dosłownie wszędzie PUSTKI w rekawiczkach, nie mówię już nawet o płynie.
Jak nie załatwię na jutro, a trafię na kontrolę to dostaję mandacik.
Dziękuję Pan Premier

#covid19 #koronawirus #coronavirus
strachnawroble - Jestem właścicielką sklepu zoologicznego w którym sama pracuję. Okoł...

źródło: comment_15856695335yFHI2MZMbLrAtkZNDOuab.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@strach_na_wroble: Nie przejmuj się tymi debilami wymagającymi tego żebyś miała mega zapas rękawiczek. Nikt nie przewidywał takiego rozwoju sytuacji. Co do płynu do dezynfekcji, użyj spirytusu. Dostaniesz np. w aldi. Wymieszaj 35 ml jakiegoś toniku lub mgiełki z 100 ml spirytusu i gotowe, masz spray do dezynfekcji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz