Wpis z mikrobloga

Aż muszę się wyżalić. 17 marca zamówiłem sobie pierdółkę ze sklepu internetowego Adidas, bo akurat mieli promkę. Wpisuję dane, płacę. Wysyłka UPS - miałem już z nimi problem bo zgubili adres, a zadzwonić nie łaska więc czekałem kilka dobrych dni na przesyłkę która teoretycznie powinna do mnie trafić w 48h. No nic - zamówiłem, wszystko poszło. Minęło kilka dni, ale myślę sobie - pewnie koronawirus na granicy (wysyłka z Niemiec) więc pewnie to dlatego. Mija kilka kolejnych dni - myślę - sprawdzę status przesyłki. Co się okazało? Że przesyłka jest już od dawna w Polsce, ale UPS nie pofatygował się aby mi wysłać choćby pieprzonego maila, bo znowu zgubili adres. MIMO TEGO, ŻE MAJĄ MOJE WSZYSTKIE DANE NA MOIM PROFILU W ICH ZASRANYM SYSTEMIE! Dzwonię do nich i - to jest hit - odbiera automat, któremu trzeba literka po literce, cyferka po cyferce WYRECYTOWAĆ kilkunastoznakowy numer przesyłki i liczyć na to, że automat zrozumie xD Oczywiście w 90% przypadków nie rozumie, więc po kilku minutach i tak łączy z operatorem xD Tam dowiaduje się, że no, no - oni wiedzą, że gubią im się adresy, ale to wina wysyłających (WTF i co mnie to #!$%@? obchodzi?!) więc abym podał dane raz jeszcze. Podaję, mimo tego że - jak wspomniałem operatorowi - ma moje dane w systemie. Spoko, pani mówi, że jest już git i przesyłka będzie jutro.
To było w czwartek. Przesyłka dalej oczywiście nie dotarła, w ich zasranym systemie wisi jako in transit, nie wiadomo kiedy dostarczą xD
Wszem i wobec odradzam korzystanie z tej parodii firmy kurierskiej.
#ups #gorzkiezale #zalesie #kurier ##!$%@?
  • 3
@greven: Ja miałem dostać paczkę w piątek. Teraz wchodzę na tracking i mam "Adres jest niekompletny. Może to spowodować opóźnienie doręczenia. Próbujemy zaktualizować adres. / Firma UPS potrzebuje numeru telefonu dla adresu doręczenia.".

Nawet #!$%@? nie ma opcji żeby łatwo i przyjemnie dodać te brakujące rzeczy. Jakieś UPS my choice i potwierdzenie listem XDDDD. Przekierowałbym do punktu odbioru, ale czy one otwarte...
Nawet #!$%@? nie ma opcji żeby łatwo i przyjemnie dodać te brakujące rzeczy. Jakieś UPS my choice i potwierdzenie listem XDDDD. Przekierowałbym do punktu odbioru, ale czy one otwarte...


@qwertacz: No, ta ich strona to jest absolutna beka - znalazłem miejsce gdzie powinno się wpisać dane adresowe (moje akurat już mieli, bo za pierwszym razem też spartolili z adresem, więc miałem już wprowadzone). Daj spokój - zamiast przekierowania na punkt odbioru