Wpis z mikrobloga

Jak to jest z #silownia + #regeneracja + #pracananocki z takiego teoretyczno - praktycznego punktu widzenia?
Bo od początku marca zdarzają się nocki, przed nocką nie mam problemu iść do piwnicy i #!$%@?ć ciężki trening.
Wracam po arbeit, lekko po 6 na chatę i pokimam, no ale w dzień jakoś spać za długo nie umiem max około 3-5 godzin, jak nie mam nocki po nocce to już nie śpię w dzień tylko się kładę wcześniej deko.
Jak mam nockę to jeszcze pokimam.
Raczej dobrego wpływu to nie daje się domyślam.

Jakieś rady? Albo w ogóle pomoc jak #!$%@? spać w dzień, odsypiając noc?
Bo ogólnie uważam, że ja spać nie umiem, rzadko kiedy się zdarza NAWET w wolne dni, żebym spał dłużej niż do 8:30, musiałbym położyć się spać o 6:30 po nocce żeby spać dłużej niż do 8:30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Da się jakoś wyuczyć czegoś takiego, żeby mieć jak np ojciec?
Telewizor #!$%@?, cały dom huczy, a on się kładzie i zasypia? XD
Ja żebym tak zasnął to musiałbym nachlać się jak świnia. A nawet jak jest cisza i spokój to się kręcę trochę czasu zanim zasnę.

Melatonina to placebo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
Albo w ogóle pomoc jak #!$%@? spać w dzień, odsypiając noc?


@pjoooter: Higiena snu. W moim przypadku największą różnicę robi ciemność, i nie chodzi mi o zasłonięcie zasłon tylko 100% ciemnię, tak że nie widać czubka własnego nosa.

Czy z regeneracją jest jak tak jak z żarłem, co dzisiaj nie wyśpię to jutro nadrobię i w tygodniowym rozrachunku będzie git?


@pjoooter: Mi się wydaje że nie, bo w trakcie snu
@vizori: jak zrobić taką ciemnicę w dzień tylko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z drugim to podobnie myślę, ale spytać się wolę xd
No ja biorę te zalecaną...gunwo daje i uważam za placebo, nigdy nie brałem np 2 gdzie byłaby podwójna dawka. Jedyne co działa u mnie na sen....to np te fervexy, po tym faktycznie lepiej śpię i lepiej zasypiam
jak zrobić taką ciemnicę w dzień tylko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pjoooter: Ja na przykład mam zewnętrzne rolety przeciwwłamaniowe, działa jak złoto. Na twoim miejscu (bo zakładam że zewnętrznych nie masz) szukałbym rolet wewnętrznych , koniecznie z prowadnicami i jakimś lepszym materiałem.

A co do melatoniny - zalecana dawka jest faktycznie trochę mała a takie 10 czy 15mg by Cię porządnie uśpiło, szkoda tylko że to niezdrowe
@vizori: 12 h nocki, #!$%@?łem okna roletami w dół, jeszcze dodatkowe przyciemnienie poszło, rano walnąłem pierwszy raz 2 piguły melatoniny...no spałem niecałe 6 h xd
Może faktycznie, WIĘKSZĄ - ale bez przesady - dawkę tego brać w takich sytuacjach, nie za często tak będzie, to nie za często będę brał, może organizm się nie przyzwyczai żeby nie zwiększać do 3 xd
@vizori: a te efekty uboczne to po długookresowym stosowaniu?

W sumie bralbym 2 piguły tylko po nockach,z dwojga złego co gorsze...efekty uboczne melatoniny, czy #!$%@? się bez snu po 8-12h nocce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)