Wpis z mikrobloga

Siema audiofile.
Moje stare douszne słuchawki które zdobyłem z jakimś starym samsungiem umarły i chciałem znaleźć jakieś dobre nowe. Niestety z tego co widzę, teraz wszędzie królują dokanałowe, które są dla mnie zbyt niewygodne. Takich klasycznych dousznych nie ma prawie wcale. Produkują takie jeszcze? Jedyne jakie widziałem, to jakieś chińskie podróby za 5zł, które pewnie rozleciały by się pod jednym dniu użytkowania. Więc chciałem się was zapytać, czy znacie jakieś dobre słuchawki douszne, podobne budową do tych moich starych(tych ze zdjęcia)?

#audio #sluchawki #audiofile #muzyka
TheKruk666 - Siema audiofile.
Moje stare douszne słuchawki które zdobyłem z jakimś s...

źródło: comment_1584378006Vztl0Z8YNYzC0QBJ9iClg8.jpg

Pobierz
  • 10
@TheKruk666: mam te ze zdjęcia i ich całym sercem nienawidzę. Choć do rozmów mogą być ok. I nie doceniasz Chińczyków. Obecnie za ułamek ceny robią słuchawki dorównujące markowym. Zresztą, oni pod względem budowy przewyzszają słuchawki w swoim budżecie. I jest jedna Chińska, która robi dobre pchełki z odpinanym kablem. Jak kabel padnie, to po prostu go wymieniasz za kilkanaście złotych. Zaraz poszukam nazwy modeli
@TheKruk666: oczywiście to tylko modele do kupienia w PL. są też inne tańsze, ale już z Ali z maksymalnymi ocenami, ale skoro zakładasz, że nie warto, to nawet nie będę podsyłał. No i w obecnej sytuacji szłyby wieki
@Nemesh: Dzięki, te ostatnie wyglądają najciekawiej. No i przyznaje że nie znam się, założyłem że chińskie które widziałem w cenie 15zł to pewnie jakiś syf który można dostać w sklepie chińskim.
@TheKruk666: wirusa nie ma co się bac, bo w Chinach wirus wygasa i do tego na przedmiotach wytrzymuje kilka godz, a przecież zwykle statkami miesiąc to idzie. Problemem jest to, że w Polsce mogą tygodniani czekac kontenery. Sam czekam na dwie paczki i chyba się nie doczekam w najbliższym czasie. Więc bierz to z allegro póki co