Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak można się nie umyć po całym dniu. Niektórzy się kładą tacy zasyfiali i pościel zasmradzają. Ja to nawet nawalony jak szpadel - pełen prysznic muszę wziąć - łącznie z włosami. Przecież jak się nie umyje głowy to poduszka śmierdzi łojem.

#przemysleniazdupy
  • 61
  • Odpowiedz
@Dzia-do-stwo: Dziękuję, dla mnie to jest abstrakcja że można bez prysznica się do łóżka spać położyć. Myślę że liczba sytuacji gdzie w całym życiu mi się to zdarzyło jest <10 gdy byłem nawalony jak szpadel ale to tak fest albo nie było możliwości się umyć. To jest jakiś absurd żeby codziennie do coraz większego syfu się kłaść przecież to po 3 nocach musi już stęchlizną czuć :///
  • Odpowiedz
Japończycy używają codziennie świeży ręcznik do wycierania się
Tymczasem polscy dyskutują na wykopie czy warto myć głowę co kilka dni()/
  • Odpowiedz
  • 12
@Dzia-do-stwo: szybki prysznic to niecałe 5 min. ja się prysznicuje rano i wieczór. wieczorem na spokojnie z goleniem itd itp to schodzi dłużej, ale tak jak autor brudny do pościeli się nie położę a jak już się zdarzy to pościel wymieniam, bo nie mam komfortu psychicznego. Może jestem jebnięty, ale w sumie lepiej to niż być np PiSowcem.
  • Odpowiedz
Tymczasem polscy dyskutują na wykopie czy warto myć głowę co kilka dni()/


@Tostownica: I jest to dyskusja daremna, albowiem już dawno udowodnione zostało, że codzienne mycie głowy jest la niej bardziej szkodliwe, niż pożyteczne.
  • Odpowiedz