Wpis z mikrobloga

Trzy tygodnie temu zebrałem ponad 7 tysięcy plusów we wpisie, w którym napisałem że jak będzie jakiś plusik to powiem na wizji słowo Wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) podczas występu w Dzień Dobry TVN.

Następnego dnia słowa oczywiście dotrzymałem i na wizji padły pozdrowienia dla wykopowiczów.

Przy okazji ostatniej wizyty dostałem też od Was masę pytań o to jak wygląda wizyta w takim programie śniadaniowym, jak się tam znaleźć, ile płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°), czy robili mi coś z twarzą aby lepiej wyglądała XD, co dzieje się z jedzeniem ze stołów, itp.

Z racji, że mam teraz trochę czasu bo nie jadę do USA brać ślubu z powodu wirusa jak to było w planach ( ͡° ʖ̯ ͡°) postanowiłem, że mogę przygotować vloga, który odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania.

Odpowiedzi na jakie pytania chcielibyście aby w takim materiale się znalazły? Może chcielibyście zobaczyć jakiś fragment studia od zaplecza (o ile mogę go pokazać - muszę jeszcze sprawdzić i dopytać)

#roadtripbus #kuchniamg78 #ciekawostki

Pulsujących ten wpis zawołam jeśli tego vloga uda mi się go zrobić :D
MG78 - Trzy tygodnie temu zebrałem ponad 7 tysięcy plusów we wpisie, w którym napisał...
  • 79
  • Odpowiedz
@gorzka: W Polsce tym bardziej nie ma jak zrobić teraz nawet jeślibyśmy chcieli bo pandemia.

Jutro będziemy o tym w programie mówić, ale my mamy stosunkowo dobrą sytuację bo wszystko udało się anulować, a kaplicę przełożyć na bliżej nieokreślony termin w przyszłości.
  • Odpowiedz
@MG78: Nie mogę zrozumieć co mówisz w 1 sekundzie filmu "pozdrawiam mirko xD?"
Dobra lecimy z pytaniami :D
1. Długo przed wystąpieniem musicie być?
2. Był jakiś dresscode? Czy możesz przyjść w dresach xD?
3. Nie myślałeś by strolować wszystkich i mówić normalnie a jednocześnie wymrugać oczami morsem Państwo Izreael itd albo usuń konto xD?
4. Jak wygląda charakteryzacja?
5. Gdzie siedzicie przed i co można tam robić?
6. Oprowadził Cię
  • Odpowiedz
@Czupakabra82: Tak tam było "Dobrze nam idzie", wcześniej Dorota Wellman mówiła o tym, że mamy najlepszego bloga podróżniczego w Polsce i że trzeba się chwalić ()
  • Odpowiedz