Wpis z mikrobloga

Trzy tygodnie temu zebrałem ponad 7 tysięcy plusów we wpisie, w którym napisałem że jak będzie jakiś plusik to powiem na wizji słowo Wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) podczas występu w Dzień Dobry TVN.

Następnego dnia słowa oczywiście dotrzymałem i na wizji padły pozdrowienia dla wykopowiczów.

Przy okazji ostatniej wizyty dostałem też od Was masę pytań o to jak wygląda wizyta w takim programie śniadaniowym, jak się tam znaleźć, ile płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°), czy robili mi coś z twarzą aby lepiej wyglądała XD, co dzieje się z jedzeniem ze stołów, itp.

Z racji, że mam teraz trochę czasu bo nie jadę do USA brać ślubu z powodu wirusa jak to było w planach ( ͡° ʖ̯ ͡°) postanowiłem, że mogę przygotować vloga, który odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania.

Odpowiedzi na jakie pytania chcielibyście aby w takim materiale się znalazły? Może chcielibyście zobaczyć jakiś fragment studia od zaplecza (o ile mogę go pokazać - muszę jeszcze sprawdzić i dopytać)

#roadtripbus #kuchniamg78 #ciekawostki

Pulsujących ten wpis zawołam jeśli tego vloga uda mi się go zrobić :D
MG78 - Trzy tygodnie temu zebrałem ponad 7 tysięcy plusów we wpisie, w którym napisał...
  • 79
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: Pytasz się o pytania a najważniejsze wspomniane zostały w twoim wpisie () W sumie pytanie mam jedno - jak wygląda tam okres przed wejściem na antenę? Też następuje odliczanie XD?
@MG78: jaka atmosfera panuje w studio? Jest napinka, presja czasu wsrod pracowbikow? Ile wlasciwie osob z produkcji pracuje przy takim programie? Czy jest jakis glownodowodaczy (pani Joanna co rozstawia wszystkich i bez niej ten program by nie wyszedl)?
@MG78: Skoro masz czas to prosiłbym o jakieś przepisy na żarełko bo jest czas na to. A dla foliarzy jak w Korei Północnej przygotuj dwie książki kucharskie pierwsza to tysiąc potraw z trawy a druga to tysiąc potraw z błota tak na rozluźnienie i poprawę humoru.
@nulius: Z przepisami też chcę przysiąść. Miałem zrobić zdjęcia do cebularza, ale w sklepach nie było drożdży przez panikę. Poczekam jeszcze 2 dni i mam nadzieję, że na półkach sklepowych będę mógł znaleźć wszystko co będę chciał :)
@MG78: tak, była zapowiedź i właśnie miałam pytać o co chodzi ale widzę że już zrobiłeś wpis. Mieliście ślub brać w Stanach? Bez wesela czy ktoś miał być zaproszony? Teraz zamierzacie zrobić w Polsce czy poczekać aż znów będzie można jechać do USA?
@gorzka: Mieliśmy brać ślub w Las Vegas, właśnie we fragmencie programu który wrzuciłem w poście opowiadaliśmy o tym miesiąc temu. Ślub bez wesela, tylko my i Elvis i kilkoro znajomych i nie znajomych będących na miejscu (jeden mirek miał wpaść nawet).

Mamy nadzieję, że pandemia zostanie opanowana i uda się polecieć do USA w przyszłości. Tym bardziej, że mamy już nawet kupiony tam samochód - vana do podróży.