Wpis z mikrobloga

Przeciez PIS zrobiło to co #!$%@? normalny, porządny rząd powinien zrobić od razu, więc czym tutaj sie podniecać. Mojego szacunku tym nie wzbudzą, bo nadal są bandą debili

#koronawirus


@Markowsky95: widać takie państwa jak Niemcy czy Francja są jeszcze głupsze XD
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: "W Niemczech przeprowadzono 200 tys. szybkich testów, identyfikowani są zakażeni z grup ryzyka, jeszcze w dobrym stanie ogólnym.W PL za mało się bada, zakażeni nie są identyfikowani na czas,a jeśli już, to w stanie ciężkim!"

Wiesz w Niemczech działa to inaczej,prawdą jest to, ze zmian jest mało.(pełne sklepy,ludzie na ulicach,nie zyją w strachu) Zmiany natomiast są w ilosci zarazonych i wyleczonych.U nich ta liczba jest prawdopodobna poprzez wiekszą ilosc testów
  • Odpowiedz
@Markowsky95 PiS akurat już nie raz pokazał że potrafi wprowadzać duże decyzje. Niekoniecznie chciane i popierane przez ludzi, patrz zakaz handlu w niedziele oraz reforma szkolnictwa. Ale nie powiecie mi że to były małe decyzje.

W czasach kryzysu akurat lepiej jest mieć wyszczekany i zamordystyczny rząd, bo taki nie boi się drastycznych środków. Gdyby rządziła lewica żyło by się fajniej w normalnych warunkach, jednak obecnie było by z leksza #!$%@?.
  • Odpowiedz
Wiesz w Niemczech działa to inaczej,prawdą jest to, ze zmian jest mało.(pełne sklepy,ludzie na ulicach,nie zyją w strachu) Zmiany natomiast są w ilosci zarazonych i wyleczonych.U nich ta liczba jest prawdopodobna poprzez wiekszą ilosc testów ,które wykonali. Moze stąd ten spokoj,nie wiem.

U nas jest 100 razy mniej przeprowadzonych testów,więc nie wierz w tak małą ilość zarażonych na koronawirusa,po prostu my musieliśmy podjąć takie środki( nie mam takiej służby zdrowia co oni,nie
  • Odpowiedz
@Antorus: Duże decyzje są omawiane na szeroką skalę a ile w tym czasie przeszło małych gówien uderzających w nas,które niekoniecznie kazdemu polakowi się podobają. Moim zdaniem niedziela niehandlowa to bzdura,na zachodzie wprowadzone dawno temu i juz od tego powoli kraje odchodzą a u nas dopiero to wprowadzili xD
Duża zmiana aby przysłonić kilka małych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Markowsky95: nie ma szans na jakikolwiek szacunek. Pawłowicz, Kaczyński itd. to już synonimy partactwa i nie ma szans tego zmienić
  • Odpowiedz
Przeciez PIS zrobiło to co #!$%@? normalny, porządny rząd powinien zrobić od razu, więc czym tutaj sie podniecać. Mojego szacunku tym nie wzbudzą, bo nadal są bandą debili


@Markowsky95: Po tym co #!$%@?ą oficjele z PO to myślę, że mogłoby być dużo gorzej gdyby oni rządzili...
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Chyba nie widziałeś co działo sie w sklepach przez dwa dni XD rzucili sie jakby w schronie mieli siedzieć rok. Kazdy kraj popełnia błędy,bo to coś nowego. Tak jak napisałem "Przeciez PIS zrobiło to co #!$%@? normalny, porządny rząd powinien zrobić" . Tak jak Chiny,Włochy(trochę za pozno) i inne państwa. Nie oceniam Niemiec,Holandii itp. W końcowym rozrachunku zobaczymy kto jak na tym wyjdzie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szurszur: tak było. No, i skuteczne, szybkie i sprawne wprowadzenie tego w struktury i aparat państwa to jak kawa do śniadania. Pyk i pora na CSa. Jprdl, wykopki. Chociaż jednym człowiekiem kiedyś zarządzałeś, czy mamą nadal zakupy do domu robi?
  • Odpowiedz
@Markowsky95: @k1906: @restecp: @szurszur: Nie martwcie się, jak za 2-3 tygodnie w Polsce dojdziemy do kilkuset zgonów dziennie to wróci stara narracja o tym jak koncertowo spierdzielili ostatnie 5 lat prosperity i kompletnie zniszczyli ochronę zdrowia w Polsce. I po tej epidemii możecie być pewni, że nikt nie zagłosuje na PIS oprócz nich samych.
  • Odpowiedz
@szurszur @Markowsky95: nie rozumiem dlaczego rząd wybrany przez debili miałby być w istocie banda debili - ktoś musiał przecież precyzyjnie wycyrkulowac te wszystkie populistyczne zagrywki. Wbrew pozorom nie są kijem robieni
  • Odpowiedz
@Markowsky95: Mamy ten niesamowity komfort posiadania danych z innych krajów. Gdyby epidemia nie wybuchła w kontrolowanym przez autorytarny rząd Wuhan, tylko we Włoszech, to byłby taki pogrom że ja #!$%@?
  • Odpowiedz
Po prostu zebrali najpopularniejsze żądania z neta


XD Na pewno mają sztab ludzi tylko siedzących na wykopie i kopiujący rady ekspertów.

Ty tak na serio?

Powiem wam dlaczego wydaje wam się, że to pierwsza dobra decyzja. Po prostu wasze media, po raz pierwszy nie zdołały wam wcisnąć oczywistych bredni.

Przecież nawet szwarccharaktery z kreskówek dla pięciolatków są mniej jednowymiarowe i przerysowane niż wasze wyobrażenie o politykach tej partii... A potem z pogardą
  • Odpowiedz