Wpis z mikrobloga

@kvbvs: nie popieram takich głupich akcji, ale może chodzi o to żeby móc nie wychodzić z domu przez np 2 tyg i nie narażać się na zakażenie. Wiem, że to nie motywacja powyższych ludzi, ale powyższa logika do mnie przemawia. Zapomnij o maseczkach i dostawie do domu. Kto pomoże, harcerze? niewidzialna ręka? Póki co nic nie jest zorganizowane.
@kvbvs tu też Kraków, przed poludniem xd miałam sobie ogarnąć zakupy na urodziny, ale wzięłam tylko te rzeczy, które nie są do kupienia w okolicznych sklepach i uciekłam... Ale bardzo mnie uderzyło to, że pary z dziećmi roszczeniowo wymuszały wręcz przepuszczenie ich w kolejce, bo oni nie mogą czekać xd
Pobierz
źródło: comment_1583960622ScUXcPgHjoRnm1HzMdnoA1.jpg
Ej #!$%@? ja mam ostatnią rolkę papieru, byłem w biedrze, a tam pusto. Lidl to samo. To nie jest śmieszne. ()


@PerszingKing: polecam mieć jakieś rozsądne zapasy na takie wypadki. Jak zostaje mi ze 20 rolek to zamawiam kolejne, żeby nigdy nie znaleźć się w takiej gównianej sytuacji.
tylko problem jest taki, że zapasy jedzenia są wystarczające i w sklepach nic nie zabraknie


@kvbvs: no chyba że sąsiedzi wszystko wykupią, to może być nawet nie kwestia że ludzie będą głodować tylko że po prostu 1 będzie miał 100kg ryżu a drugi 1 i jak pójdzie po kolejny kilogram to nie będzie.
Wystarczyłaby jedna chora osoba tam i pewnie 15% z tych osób nie byłoby do 2 tygodni czasu


@kvbvs: Teraz szansa na złapanie wirusa jest dużo mniejsze niż będzie niedługo. Może być dużo sensu w zrobieniu teraz zakupów i potem siedzeniu w domu bez zbędnego wyłażenia.
@kvbvs: byłem dziś w biedrze, oczywiście kolejka na 50 osób (nie wiele większa niż zwykle w sumie XD)
przede mną się #!$%@?ła jakaś #!$%@? (z maską przeciwpyłową na ryju) że niby tylko z jedną rzeczą a potem podchodzi do niej psiapsióła tak #!$%@? koszykiem że wszystko się z niego wysypuje
@MshL: Bo przeciez jak rzad mowi, ze 30 chorych bo testuje tylko tych co sa prawie pewni (objawy+historia) to niemozliwe zeby w tej kolejce co trzeci zarazal ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie ogarnijcie ze od co najmniej 2 tygodni to lata po kraju, takze w tych miastach nie odhaczonych jako zainfekowane
@kvbvs czy to ta grupa społeczna ze śmiesznie małymi emeryturami co ciągle siedzą u lekarza a w komunikacji miejskiej narzekają że wszystko ich boli tak że żyć się odechciewa? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kvbvs: a ja uważam, że to ma sens. Teraz w Polsce jest wykrytych 30+ przypadków - pewnie niewykrytych kilka razy więcej. Ryzyko przypadkowego zarażenia jeszcze małe. Jak będzie 10000+, to ci staruszkowie, którzy mają zapasy będą siedzieli w domu, a ci bez zapasów co drugi dzień będą chodzić do zatłoczonych sklepów wystawiając się na potencjalne zarażenie.