Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@salvador5000fajnie, że komuś moje stanowisko może posłużyć jako inspiracja. Ja sam się inspirowałem dziesiątkami stanowisk z reddita i instagramowego #pcmasterrace Jeszcze stolik będę wymieniał na stół z dębowym blatem :)
Nanoleafy kupowałem powystawowe na allegro. Wyszło troszkę taniej :)
@salvador5000: tu jest problem. O ile podświetlenie msi mystic light (podświetlenie stołu i płyta główna) i nanoleafa da się sparować z razer synapse, to nie ma możliwości podpięcia podświetlenia NZXT.
Razer Synapse jednak nie widzi poszczególnych wyjść z płyty głównej - podświetlenie płyty, wyjścia RGB i JRAINBOW (pod pasek led adresowalny, który podklejony jest pod blatem) może świecić jednym efektem oraz jednym kolorem na raz.
Panele nanoleaf pod razerem można ustawić
via Android
  • 4
@u-cash to ciemnie na ścianie? To prawdopodobnie cień rzucany przez oprawkę lampy, bo z tylko plafon świecił.
A jeleń... O nic nie chodzi, gdybym znalazł inne zwierzę to był wilk, dzik albo nawet lew. Chociaż jeleń to fajny zwierz. Nie tak fajny jak myszojeleń, ale zawsze. Na obudowie planuję czaszkę jelenia w podobnym stylu. Mniej więcej tak, ale na pewno wyżej przyklejona.
Soczi - @u-cash to ciemnie na ścianie? To prawdopodobnie cień rzucany przez oprawkę l...

źródło: comment_1583225157r7m8ryWl2d3m5f5o6Ll0d8.jpg

Pobierz