Wpis z mikrobloga

@kamehameha ja szukałem i długo czaiłem na allegro. Najpierw 15 (790 zł) później 9 (503 zł) i na koniec 3 (318,50 zł). Łącznie 4 miesiące licytacji, z których sporo przegrałem. Od tego trzeba odjąć jakieś 200-300 zł, bo sprzedałem 2 kontrolery do sterowania panelami oraz jeden panel, bo był uszkodzony i świecił cały czas, a jak ktoś kupił to się okazało, że się naprawił xD
  • 108
Jarać się komputerem, to dopiero trzeba być nerdoprzegrywem.

@Agresywny_darek: oho, wypokowy ekspert przemówił. Jedni jarają się tuningowanymi autami, które wyglądają jak taczki, inni ciuszkami za kilka moich wypłat, a ja się interesuję m.in. komputerami. Co w tym złego, że mam zainteresowania? To, że mam sprzęt foto za kilkanaście średnich krajowych to też głupota i fanaberia? Jestem ciekaw czym w/g ciebie trzeba się interesować by nie być przegrywem :D
@r5678 oczywiście masz do tego prawo. Mnie nanoleaf urzekł swoją prostotą, wyglądem i możliwością konfiguracji. W rzeczywistości wygląda lepiej niż na foto. Światła to daje też sporo. Przydaje mi się jak coś majstruję lub doświetlenie do zdjęć makro studyjnych.
@Soczi: takie bez hejtowania pytanie bo każdy ma swój gust i robi co chce ze swoją kasą. Nie #!$%@? Cię to całe #!$%@? kolorami obok monitora i w ogóle w cały ten RGB #!$%@?? Sam składałem ostatnio stację roboczą i no każdy element highendowy to #!$%@? światełka których nie da się na stałe wyłączyć. I nawet przez całą czarną budę prześwituje.
@dzoli byłej się nie podobało. Z resztą jej wszystko nie pasowało co robię. Chyba najbardziej ją bolałoto, że potrafiłem oszczędzić kasę by kupić później coś za gotówkę, a nie jak ona ciągle wszystko na raty XD
@arkadiuszl4g co kopiować? Inspiracja to kopia?
@lewymaro konsole są dla mnie specyficzne. Nigdy nie potrafiłem grać na padzie i nigdy tej umiejętności nie posiądę. Swoją drogą mało brakło i bym kupić PS4 pro. Dobrze, że tego nie zrobiłem, bo bym pada przez okno wywalił.
@Agemaker maszynka średnia, bo w środku jedynie 1060+8600k, a chłodzenie wodne mam w planach. Nie będzie to oczywiście custom, ale jakieś aio na CPU. Ten mój stary mugen2 i tak daje radę, bo temp w idle przy 23° w pokoju trzyma na poziomie 33-35°. Dlatego też póki co wstrzymuję się z zakupem :(