Wpis z mikrobloga

@Wierzbek: Poszerzyć korpus, pomiędzy tymi czerwonymi liniami? To chyba musiałbyś sobie żebra rozszerzyć za pomocą jakiejś pompy hydraulicznej ( ͡º ͜ʖ͡º) a na poważnie, to spal ten tłuszcz na brzuchu i skup się na mięśniach najszerszych grzbietu
@Wierzbek: Tzn. spytales o likwidacje tego. Jesli chodzi ogolnie, to ja bym zalecil mase, zbudowanie czegos konkretnego i potem redukcja. Chyba, ze jara Cie redukcja do 60 kg ¯\_(ツ)_/¯ Ale niestety masowanie = bycie grubolem. Takie jest zycie.
@DywanTv: teraz mam wagę 81kg, po redukcji miałbym pewnie z 75, ale przy wzroście 189 czy tam 190 to będzie wyglądało jak chory xd, więc chyba masa i przełknięcie tego bebzola do czasu
@Wierzbek: Musisz ćwiczyć plecy (podciągnie, wiosłowanie), klatę oraz barki. Jak będziesz na minusie to tłuszcz sam będzie ci się palił a jednocześnie będziesz skupiał się na partiach priorytetowych. Najlepiej ćwicz wielostawowymi. Efekt będzie podobny a nawet lepszy.
@Wierzbek:

niski BF, więcej testosteronu


Zejdz do <10% bf to zobaczymy ten Twoj wysoki testosteron.

Najwyzszy mozliwy dla siebie testosteron bedziesz mial po prostu czujac sie dobrze, jedzac dobrze. A niestety trzymanie niskiego bf% na sile nie sprzyja super samopoczuciu.
@DywanTv: A moze chlopak chce wejsc na towar i dlatego bedzie redukowal? Myslisz ze bomba jest tylko dla Ciebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wierzbek: Licz kalorie i jedz mniej. Tez ostatnio dodawalem podobny post ze mi sie slabo docina brzuch, to powiedzieli ze mam robic swoje i cierpliwie czekac i okazalo sie za kurde maja racje :)