Wpis z mikrobloga

#codziennienowydumbphone nr 51: Sony Ericsson K700i, 2004r.

Mój drugi ulubiony telefon sprzed ery smartphonów, niestety nie mam już do niego ładowarki.
Pamiętam, że uważałem go za telefon idealny, brakowało mi jedynie miejsca na kartę pamięci aby zastąpił mi odtwarzacz MP3.
Później wymieniłem na SE W810 i to już był ideał, niestety już go nie mam :(

Główne funkcje:
- ekran 176x220px
- wbudowana pamięć: 41 MB
- aparat VGA
- dioda flash
- radio FM
- odtwarzacz MP3

Zapraszam do obserwowania mojego tagu, gdzie codziennie publikuje ulotki opisujące stare telefony sprzed ery smartphonów.

#telefony #ciekawostki
gonera - #codziennienowydumbphone nr 51: Sony Ericsson K700i, 2004r.

Mój drugi ulu...

źródło: comment_Am4Iw9wW95grzyeT7NHC83r8HfZbcBpv.jpg

Pobierz
  • 86
@gonera: ja najlepiej chyba wspominam w850i. Zwłaszcza, ze nie znałem drugiej osoby, która by go miała :) W ogóle w młodości miałem sporo różnych SE, ilości k750i i jego pochodnych nie zliczę :) wspaniałe to były czasy zmiany softów, sterowników, podmiany ikonek itp. Android już nie dał mi takiej radości i przesiadłem się na BBOS, później BB10, a jak wygasło wsparcie to iOS.
@gonera: ja miałam k310i a potem w910i, który był moją miłością i do tej pory uważam, że był chyba najlepszym telefonem jaki miałam :D
Masz może w zanadrzu jakąś motorolę? Bo tak sobie czekam i czekam aż w końcu będę mogła wyciągnąć moją z ~2005 roku i się pochwalić, że miałam takie cacko :D
@gonera: Fenomenalny telefon, jeden z tych które najlepiej wspominam :) Potem wyszedł k800i który miał wygodniejszą klawiaturę (gumową, bo k700i miał twardy plastik) i był wygodniejszy do pisania. W ogóle te telefony wyglądają niesamowicie do dzisiaj, myślałem, że z biegiem lat stracą swój niepowtarzalny urok ale.. nie. Ten pad był genialny, chciałbym mieć go w smartfonie, w HTC Desire był taki tylko dotykowy ale fizyczny byłby dużo lepszy