Wpis z mikrobloga

#codziennienowydumbphone nr 51: Sony Ericsson K700i, 2004r.

Mój drugi ulubiony telefon sprzed ery smartphonów, niestety nie mam już do niego ładowarki.
Pamiętam, że uważałem go za telefon idealny, brakowało mi jedynie miejsca na kartę pamięci aby zastąpił mi odtwarzacz MP3.
Później wymieniłem na SE W810 i to już był ideał, niestety już go nie mam :(

Główne funkcje:
- ekran 176x220px
- wbudowana pamięć: 41 MB
- aparat VGA
- dioda flash
- radio FM
- odtwarzacz MP3

Zapraszam do obserwowania mojego tagu, gdzie codziennie publikuje ulotki opisujące stare telefony sprzed ery smartphonów.

#telefony #ciekawostki
Pobierz gonera - #codziennienowydumbphone nr 51: Sony Ericsson K700i, 2004r.

Mój drugi ulu...
źródło: comment_Am4Iw9wW95grzyeT7NHC83r8HfZbcBpv.jpg
  • 86
byłem dużym fanem marki SE, właściwie nie miałem telefonu innej marki do czasu smartfonów. Moja przygoda zaczęła się od T290, potem K300, W200, W910 kończąc na W995, w rodzinie były jeszcze K510, K550, K750, K800... ah Było takie forum centrum se.pl robiłem customowe menu, wgrywało się patche, sprawdzało się CID, ale to były czasy :) w sumie to tej pory ma na dysku Romy i soft typu setool
@L3gion: też tego nie kumam ;) Po prostu Android nigdy nie urzekł mnie na tyle aby się nim dłużej zainteresować, a miałem kilka sztuk zaczynając od Ery G1 :) najwspanialszy był jednak BB10, nadal nie mogę przeżyć, że nie wypalił :(
@Igorsky:

wspaniałe to były czasy zmiany softów, sterowników, podmiany ikonek itp. Android już nie dał mi takiej radości


Otóż to, ja do dziś nie mogę wyjść z podziwu jak sobie przypomnę co ludzie wyprawiali ze softem na Sony Ericssonie. Modyfikacja ikonek czy jakiegoś teksu to jest #!$%@?, ale łamanie kolejnego superbezpiecznego bootloadera w przeciągu kilkudziesięciu godzin po premierze telefonu czy dodanie obsługi ELFów to jest bardzo gruby temat i autentycznie zastanawiam
@Bosconovitch: jeśli masz kabelek do podłączenia do PC to może jest jakiś sposób, żeby komputer zobaczył zawartość telefonu. No i pewnie musisz mieć baterię, innego rozwiązania nie widze
autentycznie zastanawiam się czym ci ludzie się zajmowali zawodowo, że mieli i wiedzę i czas na coś takiego.

+: Igorsky


@yuim: nie tylko Ciebie, to jest mega ciekawy temat również dla mnie jak mi o tym przypomniałeś. Kiedyś to się bawiło w modyfikacje
@gonera: mialem takiego za dzieciaka :D Najlepsze odkrycie to to że za pomocą przeglądarki plików po bluetooth można było gry (pliki .jar) wgrać do folderu inne dzięki czemu się nie instalowały i można było je innym wysyłać ale odbierający plik mógł go tylko zainstalować, na chipsy i oranzade zawsze było :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
byłem dużym fanem marki SE, właściwie nie miałem telefonu innej marki do czasu smartfonów. Moja przygoda zaczęła się od T290, potem K300, W200, W910 kończąc na W995, w rodzinie były jeszcze K510, K550, K750, K800... ah Było takie forum centrum se.pl robiłem customowe menu, wgrywało się patche, sprawdzało się CID, ale to były czasy :) w sumie to tej pory ma na dysku Romy i soft typu setool

@hubelot: ja do