Wpis z mikrobloga

@MrsHyde: Ale nawet przy ewidentne zatkanym nasila - kwestia częstości używania a nie nasilenia kataru przy użyciu. Przy niemowlaku najlepiej sól a potem do piersi (sam maluch wciągnie lepiej niż katarek), kłaść na brzuch to wycieknie grawitacyjnie, a takie po roku trzeba uczyć wydmuchać nos - rozpuścić najpierw solą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acidd: W sumie racja. Dzięki

@Wielki_Czerwony_Smok: Mam ten z obrazka, identyczny. Czasami brakuje mi po prostu mocy w płucach mam wrażenie... poza tym młoda nienawidzi też czynności i sie broni przed tym jak moze. Z tym do odkurzacza może będzie szło to szybciej i sprawniej...

@nicniemusze: Mówisz, że sama sól wystarczy aby nos się odetkał... wydaje mi się, że to nie katar, a raczej sapka albo pozostałości po nieodbitym
@MrsHyde: To znaczy ze trzeba zwrócić uwagę na temperaturę i wilgotność powietrza w domu - może być tak ze skoro sezon grzewczy to masz zbyt ciepło w mieszkaniu i to powoduje obrzęk błony śluzowej noska - optymalnie 21 st dla malucha powinno być
@MrsHyde: może to fizjologiczna wiotkość krtani? U nas jest nawilżacz, regulowanie temperatury, aspirator ustny i odsysanie baboli co 2-3 dni, zakraplanie nosa a dalej posapuje i pocharkuje. Wg. położnej to właśnie to i samo minie.