Wpis z mikrobloga

Nie powiedzial nikt nigdy


@karygodnykartofel: Ty chyba nie szukałeś nigdy jakiejś instrukcji prostej, konkretnej rzeczy, np. jak wykonać coś w After Effects albo poradzić sobie z wyskakującym gdzieś błędem/złym sterownikiem.

Hindusi są najlepszym narodem w Internecie i nawet z tym nie handlujcie.

Coś poszło nie tak i nie mogę zainstalować tableta? Szukam odpowiedzi na forach, Redditcie, może to wina Windows? W desperancji pytam się nawet na Wypoku. Odpowiedzi albo nic nie
Rimfire - > Nie powiedzial nikt nigdy

@karygodnykartofel: Ty chyba nie szukałeś ni...

źródło: comment_l3pS7zo9BIWCZDofNwMkNb594Pld1dMS.jpg

Pobierz
@Rimfire: A ja mam wrażenie, że oni pokazują gdzie kliknąć bez zrozumienia tematu. Dobre, jak chcesz coś mieć na szybko bez wnikania jak to działa ale jakiejś większej wiedzy nigdy od nich nie otrzymałem.

jest Pan Hindus, który składa wielką kartkę na pół i mówi, że teraz to A4, A5, B6, itd. Nie wiedziałem, że to tak działa, bardzo pomocne!

Myślę, że to z Tobą jest jednak coś nie tak że
@To_ja_moze_pozamiatam: Co jest złego w wyszukiwaniu porównania na szybko formatów A i B tak żeby ktoś to trzymał w dłoniach i pokazał jak realnie się prezentują? Pan Hindus był na tyle rozgarnięty żeby to zrobić w gąszczu filmików z fantastycznie wyedytowanymi danymi w postaci liczb i rozmiarów wrzuconych w filmik z muzyczką w tle, które oferowali jutuberzy z setkami tysięcy subów.
Ja bardziej o sprawach związanych z komputerami i oprogramowaniem mówiłem.


@To_ja_moze_pozamiatam: Aleco, Ty uważasz że jeśli ktoś instaluje jakiś sprzęt, który działał wcześniej ale zrobił reinstalację systemu i nie może znaleźć płytki ze sterownikami, więc pobiera z oficjalnej strony, a tu zonk. Męczy się z problemem, szuka po forach, aż znajduje filmik na Youtube gdzie Pan Hindus podaje krok po kroku solucję, która faktycznie działa, to to jest związane z niewiedzą