Wpis z mikrobloga

@Rimfire: w sumie facetów-Hindusów z komputerem, nawet mimo biedy, jest gdzieś tyle, co wszystkich skomputeryzowanych Europejczyków, a do tego w Indiach znajomość angielskiego jest normą, co nie znaczy, że mówią po angielsku dobrze i mamy efekt. Cała tona rzeczy w necie jest np. po niemiecku. Ale nie rozumiesz po niemiecku? Jesteś w dupie. A Hindusi, jako ludzie kultury, wrzucają po angielsku....

...ale największy hit to pakistańskie fora, gdzie wszyscy piszą po
  • Odpowiedz
@Aokx: To prawda, kiedyś uczyłem się do egzaminu z analizy matematyczniej i totalnie nie mogłem pojąć o co chodzi, na szczęście znalazłem filmik gdzie Hindus (skromny był i twarzy nie pokazywał) w przystępny sposób wytłumaczył całki oznaczone. Czasem wtrącał coś o jakiejś Ewelinie, pewnie na erasmusie ją poznał, no ale dzięki temu też łatwiej było zapamiętać
  • Odpowiedz
@Aokx taaak to prawda z szukałem jak zrobić deep fake, hindus pokazał co i jak i już umiem i teraz kombinuje tylko z innymi opcjami, chciałem zrobić serwer rlcraft do Minecraft hindus zrobił kompleksowy poradnik, ba nawet wrzucił w opisie link do dokumantu google gdzie opisał wszystkie opcje.
  • Odpowiedz