Wpis z mikrobloga

Wskoczyć w tym nieludzkim państwie do drugiego progu podatkowego to jak dostać obuchem w łeb. Klasa średnia w Polsce to barany do strzyżenia. I dziwić się potem, ze każdy kto ma taką możliwość #!$%@? na działalność. Różnica brutto do netto - 41,7% (!!!) podatków i innych danin na rzecz państwa. A jeszcze później 23% vatu xdddd #podatki #polska #zlodzieje #gospodarka
Pobierz hurin - Wskoczyć w tym nieludzkim państwie do drugiego progu podatkowego to jak dosta...
źródło: comment_0bHTpDlcf3UVcv3F0qNedJnPGLAiNti7.jpg
  • 409
@hurin na dzialalnosci to tez nie jest kolorowo XD dostaje przelew 7200 (przyklad z ostatnuego miesiaca). Zus - 560, ksiegowa 250, podatek dochodowy 850. Do zaplaty mam: mieszkanie 1750zl, alimenty 1000zl, prad wyszedl 150zl, miesiecznie paliwo 500zl, jak zyc #!$%@?? XD a mialem miesiac bez pracy, bo mnie baba #!$%@? (jechalem motocyklem) to z zusu dostalem odszkodowania 350 zeta XD zarobic nic nie zarobilem, bo jak nie robie to nie zarabiam :D
Najbardziej mnie #!$%@? składka zdrowotna - płacisz w #!$%@? hajsu a jak potrzebujesz pomocy nawet u internisty to się nie dostaniesz bo stare baby blokują i system jest niewydolny.

#!$%@? przychodnie w #!$%@? do prywaciarzy obciąć składkę żeby na szpitale starczalo i tyle. Chyba będę musiał stowke miesięcznie prywatnie płacić żeby mieć dentyste interniste i innych lekarzy pierwszego kontaktu dostępnych.