Wpis z mikrobloga

Aktualnie jestem na redukcji, a od zawsze miałem smykałkę do wymyślania swoich własnych dań, pytanie do Was, czy chcielibyście jakieś moje autorskie przepisy na syte i proste dania bez zbędnego wydziwiania, a których wartość kaloryczna jest śmiesznie mała? Stosuję dużo zamienników, np zamiast śmietany robię na jogurcie greckim, a że sam nie lubię udziwnionych potraw typu awokado z mięsem z jagnięciny i klopsami tybetańskimi, to kombinuje na prosty sposób a do tego można nieźle pojeść.

Dla przykładu mój dzisiejszy obiad - zajebiście smaczna zapiekanka ziemniaczana z pulpetami w sosie ziołowo - śmietanowo - pomidorowym, wszystko elegancko dopieczone w piekarniku, porcja na cały talerz, około 800g, kalorie w okolicach 500 kcal.

#fit #dieta #chudnijzwykopem #przepisy
  • 65
@ArRog: @Pathlogan: @Laggger97: @antkowa
W takim razie będę robił relacje zdjęciową + dokładny przepis i zawołam plusujących do następnego :) Niżej wrzucam Wam przepis na tą zapiexe z dzisiaj, tylko że bez zdjęć bo zdążyłem już wszamać :D

Co potrzebujemy:
- Mięso mielone z piersi z kurczaka, w Lidlu jest aktualnie gotowe z kolekcji Fit do 4% tłuszczu, jeśli nam się chce to możemy też zmielić własne zakupione piersi
@McDermott No co ty stary, mi lepiej smakuje jak wieprzowe :D jakie próbowałeś? moze spróbuj sam zmielić pierś bo ja kiedyś też kupowałem jakieś drobiowe mielone i też było twarde i ohydne, mi z gotowych tylko to fit z lidla smakuje z nowych towarów, bo wprowadzili je niedawno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shitstormer: indyk, owca, wieprzowe, wołowe, Wołowo-wieprzowe, jedyne jakie mi wchodzi osobiście to krowa (solo) 12%, 5 jest za sucha. Też redukuje ale osobiście wolę jednak zwykle sznycle albo pierś z kurczaka owsianego. Trochę drożej ale wiem że nie jest to syf (°°