Wpis z mikrobloga

Pytanie skierowane do #niebieskiepaski. Często słyszę za ścianą dzikie awantury urządzane przez kobietę, z tego co rozumiem bywa pod wpływem narkotyków. Czasami brzmi to na prawdę niebezpiecznie. Gdyby agresorem był facet to dawno poszłabym zapytać czy wszystko okej i ewentualnie zadzwoniła na policję. Ale właśnie w tej sytuacji nie wiem czy nie pogorszę tylko. Czy jako #niebieskipasek chciałbyś w takiej sytuacji żeby ktoś wezwał policję? A może macie jakieś inne propozycje? Chłopaka poznałam, jest bardzo miły, cichy i spokojny, dlatego mocno się o niego martwię.

#pytanie #logikarozowychpaskow

Dzwonić

  • Tak 89.8% (362)
  • Nie 10.2% (41)

Oddanych głosów: 403

  • 53
  • Odpowiedz
@AgentGRU: Nie chciałabym źle wpłynąć na jego pewność siebie albo go urazić. Po prostu, nie chcę pogorszyć sytuacji.

@timek1119: wydaje mi się, że to po prostu taki dobry chłopak, co to nawet do głowy by mu nie przyszło podnieść głos na kobietę ( ͡° ʖ̯ ͡°) A ona jest... powiedzmy ma ostry temperament.
  • Odpowiedz
@KapitanSoS: Wiem, właśnie o to chodzi. Tylko w przypadku kobiet schemat działania jest prosty. A u Panów nie, dlatego nie wiem jak najlepiej zadziałać, żeby nie pogorszyć jeszcze sytuacji
  • Odpowiedz
Nie chciałabym źle wpłynąć na jego pewność siebie albo go urazić. Po prostu, nie chcę pogorszyć sytuacji.


@SkrytyZolw: Masz syndrom ofiary. Czy gdybyś Ty była ofiarą przemocy też nie zgłaszała byś tego policji w obawie przed "pogorszeniem sytuacji"? Mówiła byś że nic się nie stało gdyby sąsiedzi zadzwonili po bagiety bo stary Cię leje?
  • Odpowiedz
@KapitanSoS: Okej, właśnie o tą dumę mi głównie chodziło. Nie chciałabym żeby to się dodatkowo na nim odbiło. Widzę, że zdania są raczej zgodne. Następnym razem zadzwonię, dobrze, że komisariat jest za rogiem.
  • Odpowiedz
@Harmonia: Widzisz... schemat postępowania w przypadku kobiet jest jasny i wszyscy wiedzą jak im pomagać. W przypadku mężczyzn nie ma niczego. Jestem kobietą i myślę jak kobieta. Dlatego wolałam spytać mężczyzn, jak oni widzą wyjście z tej sytuacji.
  • Odpowiedz