Wpis z mikrobloga

Oto moje cele na ten 2020 rok:
- odłożyć na koncie 30k (cholernie ciężko bo jestem zwykłym szarakiem a nie #programista15k)
- minus co najmniej 20kg zbędnego balastu noszonego na sobie
- język angielski B2/C1
- pomyśleć nad przebranżowieniem się
- 500km biegów
- 1000km na rowerze
- 20 przeczytanych książek(w tym 5 o finansach osobistych)

Jak ktoś chce mnie zmotywować to zostaw plusika a zawołam 01.01.2021.


#nowyrok #2020 #oswiadczenie
  • 90
@Czerstwa_Bagietka kilka punktów spełniłem w tym roku, więc moje podpowiedzi...

- odłożyć na koncie 30k (cholernie ciężko bo jestem zwykłym szarakiem a nie #programista15k)

Najłatwiejsza opcja (jeśli nie masz jakiegoś dobrego fachu) to otwarcie własnej działalności. Inna sprawa, że 30k to dosyć mało :(

- minus co najmniej 20kg zbędnego balastu noszonego na sobie

Dieta keto + jazda rowerem (zrzuciłem prawie 30kg)

- język angielski B2/C1

- pomyśleć nad przebranżowieniem się
I za to was najbardziej nie lubię, #!$%@? wykopki. "30k to mały pieniądz", "500 km? #!$%@?, robię tyle w dwa miechy".

#!$%@?! Macie tutaj ziomka z przynajmniej 20kg nadwagi, zarabiającego najpewniej poniżej średniej, który chce trochę lepiej ogarniać w zdrowie i życie - a wy widzicie w tym tylko okazję do tego, żeby pokazać, jacy to jesteście zajebiście silni, bogaci i wysportowani?

Zrobi 500 km biegów + 1000 rowerem w rok? Niech
@Czerstwa_Bagietka: Trzymam kciuki, dawaj jakiś bardziej regularny update jak Ci idą te cele, bo jak zakładasz, że sprawdzisz jak Ci poszło dopiero po roku to no... Andrzej, to jebnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam content od Pani Swojego Czasu, mi dużo dało najpierw przeanalizowanie sobie, jak wyglądało moje dotychczasowe planowanie (a w zasadzie nie wyglądało), zanim wzięłam się za ustalanie celów na kolejny rok.
@patosroka: Dziwisz się? Standard. A ja mam np. problemy zdrowotne, planuje w tym roku jebnąć trasę 100km na rowerze i wiem że będzie okropnie ciężko, będę musiał to skonsultować z kardiologiem itd... ale takie mam marzenie...

Ale zaraz się pojawi jakiś wykopowy pedalarze co wyskoczy z tekstem "100 km to ja wciągam nosem przed pójściem do pracy, na rozgrzewkę".

@Czerstwa_Bagietka: szanuję, ja w tym miesiącu zacząłem jakieś podstawowe ćwiczenia by