Wpis z mikrobloga

@dupaztrupa: na tak:
1. ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni i łazienkach, grzejnik w sypialniach - na grzejniki założyliśmy termostat i grzeją one nam od 18 bo wtedy chodzimy spać, pokoje szybko się nagrzewają, a w ciągu dnia oszczędność na gazie, poza tym ogrzewanie podłogowe najlepsze jest przy płytkach, a w sypialni ich raczej nie zakładasz,
2. Pomieszczenie gospodarcze, gdzie można trzymać pralkę i inne duperele, nie mam suszarki do ubrań, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dupaztrupa: suszarka do ubrań na pralce absolutne must have. Klimatyzacja. Lodówka z kostkarka do lodu.
Rzecz której żałuję że nie zrobiłem- mata grzewcza pod lustro w łazience(nie paruje nigdy- 100zl przy całej łazience go nie wydatek a mi brakuje)
@dupaztrupa: Perspektywa studenciaka (praca+studia) 18 lat w domu na wsi i teraz kilka w mieszkaniu w praktycznym centrum. W życiu nie wyobrażam sobie #!$%@? z dojazdami i pracą w ogródku spowrotem....
Oczywiście zdaje sobie sprawę, że z wiekiem inaczej się na to patrzy, ale........
Wynajmij na miesiąc/dwa w zimie sobie domek w podobnej okolicy o ile planujesz wyprowadzke na wieś:
1 Koszty wszystkiego wzrosną- zapomniałeś masła masz kilka sklepów do wyboru
Toaleta z wbudowanym bidetem. Aktualnie mieszkam w Azji i jest to coś pięknego. Osobiście mam pistolet, ale używałem też toalety z podgrzewaniem i podmywaniem. Oszczędność papieru, higieniczność i dużo szybciej.