Wpis z mikrobloga

Czy to się kiedyś skończy? To jest dramat. Mieszkania na Grabiszynie już powyżej 10tys/m2. Czuję że jak za 2 lata ja będę chciał kupić to pewnie będą i po 12 tys. Ja rozumiem są ludzie bogaci, którzy mogą sobie kupić i 15k/m ale wydaje mi się że większość ludzi w tym kraju zarabia na moim poziomie (3500).

JA SIĘ KU&WA PYTAM SKĄD? Skąd człowiek zarabiający średnią krajową ma wziąć kasę na mieszkanie?? Brać kredyt hipoteczny na 30 l i przez 30 l. płacić 2500 wszystkich kosztów i żyć za 1000 zł na miesiąć? Ehh.. 30 lat na karku i zero perspektyw w tym kraju. Tak #zalesie . Jeszcze 3_4 lata temu miałbym ratę z czynszem na poziomie 1800 zł. Dziś musiałby oddać ponad 3/4 na samo mieszkanie. A pensja stoi.

Dziękuję PIS i premierze morawiecki że ukradliście moje marzenia na własny kąt.

#wroclaw ##!$%@? #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kupnomieszkania #gorzkiezale #mieszkanie #nieruchomosci #pracbaza
  • 112
@kj5: @fruczek: czemu smutno? Taka prawda, ze większość ludzi w korpo wyciągnie maks. 5k po kilku latach. I to nie przez to, ze coś z nimi jest nie tak tylko nie każdy może przejść na wyzszy etap, bo jest ograniczona ilość managerów i dyrektorów. Przychodzi etap, ze trzeba po prostu porzucić korpo i tyle, chyba, ze jesteś tym małym %, który przebije się na wyższe szczeble.
@kj5: a, po komentarzu myślałam, ze jesteś. To moze w takim razie taka charakterystyka branży, w której pracujesz? Nie wszędzie da się wyciągać mistyczne 15k i nie ma w tym nic złego. Żadna praca nie hańbi i nie ma co słuchać odważnych na wykopie, bo z opowiesci to co drugi tutaj jest milionerem. A potem jak choćby wrzuci ktoś zdjęcie zestawów Lego to są komentarze czy nie #!$%@? tyle wydawać na