Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ci ktorzy rzucaja petardami to ten sam typ czlowieka ktory nie sprzata po swoim psie.
Kazdy kto dba o psy potrafi tez dbac o srodowisko i o sprzatanie po sobie i czesto po innych
  • Odpowiedz
@skar: ale wiesz, ze nie kazdy kto ma psa nie sprzata, nie kazdy burzy sie o fajerwerki, nie kazda dziewczyna czyha na samca zeby zlapac go na dziecko, przytyc i wziac rozwod kasujac polowe majatku, a nawet (!!!) ze nie kazdy wykopek jest #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skar: A szkoda gadać. U mnie na osiedlu każdy ma kaszojada/psa lub oba. Sam mam psa, worków na gówna idzie mi jakieś 800 rocznie (całe 50zł na Allegro), ale jak jakiemuś burakowi powiesz żeby posprzątał po psie/dziecku które to jest wielkie larum, że ONI PŁACĄ ZA SPRZĄTANIE OSIEDLA. Miód na moje serce to baby, które idąc za swoim yorkiem, trzymając telefon przy nosie, wdeptują w jego gówno i klną na całe
  • Odpowiedz
@skar: Nie wszyscy. Ja sprzątam i zawsze zwracam uwagę gdy widzę, że ktoś zapomniał. Ba, nawet worki oferuję. Co do fajerwerków, to wyprowadza się wcześniej, zamyka okna, głośniejsza muzyka lub tv w domu plus zabawa z psem załatwiają sprawę. Dokładnie tak samo jak podczas burzy. Da się, tylko trzeba chcieć.
  • Odpowiedz