Wpis z mikrobloga

Mirki mój osobisty apel do was, kupujcie żarówki LED w sklepach stacjonarnych i bierzcie paragony. Żadna z tych #!$%@? żarówek ze średniej półki nie wytrzymuje okresu gwarancyjnego. Ale ludzie kupują przez net bo 2 zł taniej na sztuce i później się nie opłaca odsyłać na gwarancje. A w sklepie stacjonarnym idziesz i oddajesz. Ja tak zacząłem robić bo mnie ruchali na każdym zakupie. Ahh za 12.99 zł to sie nie opłaca, a właśnie że się opłaca. 3 żarówki w ciągu jednego miesiąca padły, (3 miesiące używania) i cyk #!$%@? gwarancja.
#gwarancja #zakupy #oswiadczenie #oszukujo
t.....m - Mirki mój osobisty apel do was, kupujcie żarówki LED w sklepach stacjonarny...

źródło: comment_8UGzWnm5LZfW5g2z6DIJflvrCUJcnnGU.jpg

Pobierz
  • 43
@bialy_wilk: W bloku mieszkam. Cała nową instalacje mam w mieszkaniu. Elektryk z papirami robił, Panie. I nie ciął w #!$%@? bo ja mu te przewody osobiście pomagałem kłaść. 3x1.5 na sufit, 3x2.5 na gniazdka. Więc chyba ok. Z niczym innym nie ma problemu tylko z żarówkami LED. Oddzielne Esy na każdym pomieszczeniu są.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tylkoocosspytam: Większość tych ledowych jest z Chin i w takiej obudowie mają kiepskie odprowadzanie ciepła w związku z czym istnieje duże ryzyko że się spalą szybko. Kwestia tego jaką konfigurację żarówki zamówił importer od chińskiego producenta, czasem chcą przycebulić na cenie jednostkowej co odbija się na jakości towaru, bo wtedy coś trzeba odjąć z układu albo użyć elementu gorszej jakości. A plastikowe obudowy są z pewnością tańsze niż aluminiowe żebrowane.