Wpis z mikrobloga

Łysy z M4K czyli człowiek który niejednokrotnie potrafi #!$%@?ć od rzeczy nawet w przypadku dobrze znanych jednostek zaoferował naprawę silnika Ferrari 599 Mikiciuka czyli coś co na 100% pierwszy raz widzi na oczy. Ciekawe czy tym razem też wystarczy mu wiedza z wikipedii xD
Mam nadzieję że tym razem w pełni wyjdzie niewiedza tego łysego pajaca i spektakularnie spartaczy naprawę (a wiele wskazuje że tak się stanie bo już mówił że zamierza ją wypiaskować xD) i skończy się na aferze i końcu jego żałosnego kanału xD

#polskieporsche #ferrari #m4k #milosnicyczterechkolek #motoryzacja #bekazpodludzi
Fennrir - Łysy z M4K czyli człowiek który niejednokrotnie potrafi #!$%@?ć od rzeczy n...
  • 27
  • Odpowiedz
@Fennrir: j/w, albo sam wynajmie tego Pana Zenka (czy jak ten mega fajny gość od silników miał na imie) i się tylko na sponsorowaniu skończy.
Ciekawy jestem jak finansowo to Ferrai wychodzi Mikiciuka.
Łysego kompletnie nie lubie, z ciekawości obejrze raz na rok, czymś mnie #!$%@? i striggeruje i zamykam. Teraz średnio mam ochotę dalej to Ferrari oglądać, a szkoda.
  • Odpowiedz
@NashBridges: @KeepCalm:
Ale co z tego że on tego nie będzie robił skoro on tym zarządza i to jego durne pomysły będą wcielane w życie (np.: żeby wypiaskować aluminium xD)
On poza tym jego ludzie też robią partactwo - wystarczy zobaczyć chociażby ostatnio Passata dla widza gdzie nie dość że źle zamontowali pasy to jeszcze #!$%@? kubły bez homologacji drogowej xD
  • Odpowiedz
@Fennrir: Kubły to tam #!$%@?, co za dzban wymyślił 270koni z "nitrem" na przednią oś w aucie, które nie ma szpery, nie przeniesie tego napęd na asfalt. Passata B5 można zrobić sensownie jak ma się 4buta i wtedy to miałoby potencjał a tak, auto żywa reklama do stania, bo jeździć tym parchem się nie da sensownie.
  • Odpowiedz
nie dość że źle zamontowali pasy to jeszcze #!$%@? kubły bez homologacji drogowej


@Fennrir xD
Czekam na rozwój imby, zapowiada się nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 11
@Fennrir jak lubie Mikiciuka i obe serie, tak lysy mnie zniechecil maksymalnie... fajnie sie zapowiadalo, az pan narzekanie i bol dupy z blaganiem o suby musial popsuc caly klimat.
  • Odpowiedz
@Fennrir: Najzabawniejsze w tym wszystkim jest dla mnie to, jak niejednokrotnie #!$%@?ł Kornackiego i Mikiciuka panów z telewizji, których na pewno dupa piecze jak on superprojekty robi. Ale sam ogrzać się w blasku fleszy jak motortrend zaprosił to już tvn turbo spoko. Nie mam nic to tego żeby zarabiał kasę gdzie się da, tylko po co robić z gęby dupę i #!$%@?ć naokoło.
  • Odpowiedz
@Fennrir czy łysy to ten typ co robił alfę jakiemuś kolesiowi na ileśset koni i właściciel pytając się czy wytrzyma skrzynia łysy powiedział że wytrzyma? A kilka tygodni później typek na alfoholikach czy czyms podobnym szukał skrzyni do swojej alfy 159? XDDD
  • Odpowiedz
@Fennrir: Mikiciuk też dobry, tu przyjanuszujemy damy 4 nowe tłoki zamiast wszystkich, głowica dobra tylko spawana 5 razy i teraz bułek ma to poskładać, co może pójść nie tak?! xD Oj te detale przy takim silniku zemszczą się podwójnie xD
  • Odpowiedz
@KanapkaPL:
Ta, chyba jeszcze z tej Alfy wyciął DPFa. A w innym aucie dla widza to tak #!$%@?ł lakier i potem musieli to mu na nowo lakierować. To samo ten Passat gdzie zabezpieczenie podwozia kładli na rdzę xD
Fennrir - @KanapkaPL: 
Ta, chyba jeszcze z tej Alfy wyciął DPFa. A w innym aucie dla...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Fennrir: myślałem że silnik od Ferrari trafi do Adama ze Sportmile Polska. Ale oni nie robią takich projektów z pompą jak Passerati ( ͡° ʖ̯ ͡°) Druga kwestia, że nie ma ich na YT bo pewnie brak czasu :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Fennrir: Mnie #!$%@? jego #!$%@?, zamiast powiedzieć coś w prost i zrobić filmik 5/10 min to #!$%@? filmiki po 20 minut z czego 15 to jego gadanie XDDD
  • Odpowiedz
  • 11
@Gaunter_o_Dim tylko że klawiatur nie dostaje hajsu od firm które robią daną rzecz a od sklepów internetowych które sprzedają wszystko przez co mowi co myśli.
  • Odpowiedz
@Gaunter_o_Dim: Co do sytuacji z Porsche według mnie było trochę inaczej. To że już na początku wiedział co to za egzemplarz nie ulega wątpliwości. Według mnie pomysł na kanał i pokazanie etapów renowacji, a właściwie odbudowy Porsche był jego, a nie tvn. Trafił bardzo dobrze, bo ekipa abcar od razu przypadła do gustu oglądającym, pewnie ze względu na to że była pokazana ich praca krok po kroku i co nie ulega
  • Odpowiedz