Wpis z mikrobloga

Łysy z M4K czyli człowiek który niejednokrotnie potrafi #!$%@?ć od rzeczy nawet w przypadku dobrze znanych jednostek zaoferował naprawę silnika Ferrari 599 Mikiciuka czyli coś co na 100% pierwszy raz widzi na oczy. Ciekawe czy tym razem też wystarczy mu wiedza z wikipedii xD
Mam nadzieję że tym razem w pełni wyjdzie niewiedza tego łysego pajaca i spektakularnie spartaczy naprawę (a wiele wskazuje że tak się stanie bo już mówił że zamierza ją wypiaskować xD) i skończy się na aferze i końcu jego żałosnego kanału xD

#polskieporsche #ferrari #m4k #milosnicyczterechkolek #motoryzacja #bekazpodludzi
Fennrir - Łysy z M4K czyli człowiek który niejednokrotnie potrafi #!$%@?ć od rzeczy n...
  • 27
@Fennrir: one były wrzucone tylko do zrobienia teledysku na szybko, to czy faktycznie są zwalone dopiero okaże się jutro w jego wideo gdzie ma pokazać go już skończonego
@Gaunter_o_Dim: @Pio23:
Ja sądzę że Mikiciuk wiedział dobrze że to Porsche może mieć rajdową przeszłość (a na pewno już słyszał jakieś plotki które go na to Porsche nakierowały), natomiast najpewniej nie wiedział który to jest konkretnie egzemplarz.
Widać to w jednym z pierwszych odcinków w którym dawał widzom możliwość zagłosować na któryś z wybranych projektów - większość opcji stanowiły właśnie różne polskie rajdowe 911 - to raczej świadczy od początku
@Fennrir zezlomowane mogło być na papierze tak jak wyżej piszecie. Może też dlatego Mikiciuk nie chce ujawniać całej prawdy, bo mógłby być problem z legalnością całej budy.
co za dzban wymyślił 270koni z "nitrem" na przednią oś w aucie, które nie ma szpery, nie przeniesie tego napęd na asfalt. Passata B5 można zrobić sensownie jak ma się 4buta i wtedy to miałoby potencjał


@Chemical_Brother: Mireczku, nie znam się na takich silnikach, mam zwykłego Fiata i do miasta mi wystarcza - mógłbyś mi wyjaśnić proszę co to jest ta szpera i dlaczego bez niej 270 kucy na przód nie
@Tosca303: Robią tyle koni na przód ale w autach do tego skonstruowanych, które mają mechaniczne lub elektroniczne szpery dzięki którym tę moc da się przenieść na asfalt. Daję link do wyjaśnienia:
http://forum.hothatch.org/viewtopic.php?t=238

Passat b5 mający tylko napęd na przód to wykastrowany samochód. Wbrew pozorom w wersji z napędem na 4koła siedzi tam taki sam torsen jak w audi a6 czyli quattro.