Wpis z mikrobloga

Mireczki jeśli macie Convoya S2+ to zapraszam do zapoznania się z moim projekcikiem. W skrócie - to taki daszek który założony na latarkę sprawia, że nie będziemy oślepiać kierowców, pieszych czy innych uczestników ruchu a jednocześnie nie zmniejsza światła które oświetla nam drogę.
Projekcik możecie sobie wydrukować
https://www.thingiverse.com/thing:3999240

Mogę też wydrukować dla was za 8zł+wysyłka (ewentualnie na terenie Poznania mogę wam podrzucić za 2zł, lub przy dwóch lub więcej sztukach za darmo) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mogę też dostosować do innych latarek, będę potrzebował tylko wymiaru końcówki lararki.

#convoy #convoys2 #latarki #latarka #druk3d #rower #oswietlenierowerowe #
taguje też #m365 i #hulajnogaelektryczna bo sam zasuwam z tą latarką + tym daszkiem na hulajce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
L.....t - Mireczki jeśli macie Convoya S2+ to zapraszam do zapoznania się z moim proj...

źródło: comment_PjGpdIej3X2C32RfsNod5k95LwCeEued.jpg

Pobierz
  • 45
@piwniczak: Mialem napisac ze ekstra pomysl dla swiatelek rowerowych, szczegolnie tych coraz bardziej modnych stroboskopowych, a jednoczesnie coraz mocniejszych, ale wtem zdalem sobie sprawe ze kierowcy maja gleboko w dupie rowerzystow, wiec wole ich oslepiac i zyc w pelnej sprawnosci fizycznej
poszedłem do castoramy i kupiłem kawałek rurki pcv, przeciąłem wzdłuż, od środka wykleiłem taśmą ze srebrną folią i do dziś to działa. Szybciej niż drukowanie i taniej.


@korbikulec: czy taniej i szybciej to bym się sprzeczał. Sam wypad do Castoramy to minimum godzina, licząc dojazd. Jak ktoś ma drukarkę to wrzucenie projektu i odpalenie druku to kilka chwil :)

@LuxEtClamabunt: czy ty przypadkiem nie masz konta na światełka.pl?


@senkju:
@LuxEtClamabunt: Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł do