Wpis z mikrobloga

@Opipramoli_dihydrochloridum: Podpaski i tampony nie sa artykulami pierwszej potrzeby i mozna je zastapic czyms innym albo uprawiac tzw free bleeding. Uwazam ze na te dobra luksusowe powinien byc wiekszy podatek zeby leczyc nieplodnosc osob po operacji zmiany plci z meskiej na damska.
  • Odpowiedz
póki w tym chlewie minimalna nie będzie wynosiła minimum 3500zł przy niskich podatkach to nie ma o czym mówić, lewica nie chce rozdawać wszystkiego jak leci, tylko to co jest absolutnie niezbędne jak podpaski czy pieluchy, nawet w niemczech tak jest

a niemcy powinny być dla nas wzorem
  • Odpowiedz
  • 19
@jacieniemog28 ALE USŁUGI BARBERA SO DROŻSZE BO PRZEZ TE WYŻSZE PŁACE KOSZTY PRACY SO WYŻSZE, CO POWODUJE WYKLUCZENIE SPOLECZNE, BO NIE KAZDY JEST W STANIE SAM DBAC O BRODĘ.

JAK TU ŻYĆ W TYM KAPITALIZMIE. PROPONUJĘ USTAWOWO WPROWADZIĆ WYSOKIE PŁACE DLA WSZYSTKICH OPRÓCZ BARBERÓW.
  • Odpowiedz
wszystko co 'lefackie' jest memem, bo tylko wy macie rację, BO TO PRZECIEŻ LOGICZNE he he

no nie #!$%@?, i naprawdę wystarczy być po gimnazjum by to rozumieć
  • Odpowiedz
: @jacieniemog28: to kup sobie kubeczek menstruacyjny co w przełożeniu na miesiąc wyjdzie ci grosze a nie jojcz na państwo bo ci krew leci z cipy XD
Już nie biorę pod uwagę faktu że dofinansowane przez panstwo podpaski / tampony byłyby marnej jakości i na tym ucierpiałoby środowisko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@tymirka: Dlaczego tylko marcepan. Darmowa wóda i dziwki, podwójna! Zapytacie gdzie pizza? Pstryk! Średnia Hawajska dla każdego! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hehehe co ten lewak #!$%@? XD przecież ja mam wiedzę EKONOMICZNĄ lamusie XD XD XD PRZECIEŻ TO LOGICZNE ŻE SIĘ PRACUJE XDDDD co to lewactwo to ja nawet nie

tylko że życie jest o wiele bardziej skomplikowane niż; pracujesz-masz
inaczej dzisiaj byśmy nie zarabiali jak pier...ne gwno
  • Odpowiedz
mnie tylko zastanawia, bo skoro tak bardzo chcecie by ludzie pracowali, to czemu popieracie konfederację frajerów po których widać że mieszają zamordyzm z ideami gospodarczymi, zamiast stworzyć coś w kontrze do tego gdzie państwo będzie dla wszystkich przyjazne a i pozwoli zarobić

rozumiem że to jest wasz poziom intelektualny?
  • Odpowiedz
@jacieniemog28:

mnie tylko zastanawia, bo skoro tak bardzo chcecie by ludzie pracowali, to czemu popieracie konfederację frajerów po których widać że mieszają zamordyzm z ideami gospodarczymi, zamiast stworzyć coś w kontrze do tego gdzie państwo będzie dla wszystkich przyjazne a i pozwoli zarobić


rozumiem że to jest wasz poziom intelektualny?

@jacieniemog28: co ma praca do zamordyzmu XDD dobra troll, nie zwracać na to coś uwagi
  • Odpowiedz
popieracie konfederację frajerów po których widać że mieszają zamordyzm z ideami gospodarczymi,

kilka wpisow pozniej

nie, właśnie problemem jest to jak wy się zachowujecie przy tym co obiecujecie, bo to jest zwyczajne ubectwo

idź na czarną zapoziom intelektualny g0wna


I to jeszcze do wyborcy lewicy. W istocie wyborcy konfederacji to sa jawni zbrodniarze.... ()
  • Odpowiedz