Wpis z mikrobloga

@rybsonk: czy im to wyszło na dobre to już kwestia wróżenia z kuli co by było, gdyby tego nie zrobiły. Nie zmienia to tak czy inaczej faktu, że jednak atawizm kolektywistyczny to właśnie historia najnowsza, a większość okresu cywilizacji to ruch w kierunku indywidualizmu, więc traktowanie jako dogmatu równoważności między kolektywizmem a postępem jest błędne, CBDU
  • Odpowiedz
No to sobie udowadniaj co ci jest potrzebne, ale na #!$%@? mnie wołasz, skoro twoje śmieszne wnioski nijak się mają do mojego stanowiska?


@bh933901: poczytaj na czym polega dyskusja, dzbanie xD
  • Odpowiedz
@bh933901: przecież twój argument polega na tym, że "tyle lat był indywidualizm i jakoś się żyło, czyli musi być najlepszy" i nie ma za nim żadnej merytoryki poza kryterium czasu xD a ja ci pokazuję, że najszybszy rozwój nastąpił w czasach "socjalnych". Idź poczytaj jakieś materiały naukowe, bo ewidentnie brakuje ci wiedzy.
  • Odpowiedz
tyle lat był indywidualizm i jakoś się żyło, czyli musi być najlepszy


@rybsonk: nie, właśnie problem debili polega na tym, że nie wiedzą, z czym do końca dyskutują. Mój argument polega dokładnie na tym co napisałem, co zostało wyraźnie zaznaczone i nawet zawarte jest w cytacie z mojego wpisu, który raczyłeś zrobić, czyli prawdopodobnie nie ominąłeś go wzrokiem, tylko zwyczajnie nie zrozumiałeś. A teraz możesz się już #!$%@?ć?
  • Odpowiedz
@bh933901: srogie urojenia. Dam Ci jeszcze jedną szansę abyś spróbował uratować twarz - odpowiedz czemu według ciebie największy rozwój ludzkości zaczął się akurat gdy w większości świata zachodniego nadszedł czas polityki społecznej? Możesz się posiłkować wiedzą z internetu, spokojnie.
  • Odpowiedz
@rybsonk: ty serio jesteś #!$%@?ęty? Czemu miałby dyskutować nad jakimś dziwacznym tematem, zupełnie nie związanym z tym, który tu podjąłem? Z nieistniejącej u mnie litości dla głupszych?
  • Odpowiedz