Wpis z mikrobloga

@tymirka: czy bycie kobietą to jest dla was jakaś kara czy co? ( _) bo widzę że są złe na to że są kobietami że się urodziły dziewczynkami i teraz mają o to ból dupybjakby to była wina całego świata a szczególności facetów bo oni mają XY a nie XX.... No sorry ale nikt sobie nie wybiera pułci bo życie to nie gra RPG gdzie robisz sobie kim
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina: powiedz mi? Czy ty w to tak naprawde wierzysz..... To brzmi serio jak z piotrusia pana uwierz że możesz latać i latasz stary.... ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko że my nie żyjemy w nibylandi tylko w rzeczywistości gdzie działa brutalne prawo grawitacji...... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Axis_of_Resistance: @tymirka: tylko że to jest prawda, no ale wy macie coś z głową i nigdy nie rozumiecie i wszystko będzie lefacfem

takie pierdoły jak pieluchy czy tampony/podpaski powinny być darmowe, to są artykuły absolutnie podstawowe do funkcjonowania a kosztują dużo za dużo

może pora dorosnąć?
  • Odpowiedz
@tymirka: to jedzenie też powinno być za darmo, tylko że dla facetów. Laska może sobie wyciąć cipe i po sprawie, ja nigdy nie przestanę dużo jeść, bo po prostu mam duże zapotrzebowanie na kalorie i temu nic nie poradzę, a taka cipcia rach ciach i adios frajeros
  • Odpowiedz
@Filareta: dziecko... zrównujesz towar z artykułami higienicznymi na poziomie egzystencjalnym
poza tym w niemczech żarcie kosztuje grosze, a u nas krocie, bo nikt od lat nie zadbał o to by wpakować miliardy złotych w stworzenie polskiego lidla który by dostarczał pożywienie dostosowane do polskich zarobków
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: Raczej to ty powinieneś dorosnąć marny trollu, wszystko byś chciał za darmo za to że istniejesz. Dobrobyt bierze się z pracy a nie z zasiłków. Jak chcesz poprawić swój byt to idziesz do pracy a nie siedzisz w mieszkaniu i ciągniesz kasę od państwa.
  • Odpowiedz