Wpis z mikrobloga

Mirki kończę za 10 minut 15 lat. Nie jest to wesoły dzień, bo jednocześnie jest to rocznica śmierci mojej mamy, która zmarła jak mnie rodziła. Kiedy się urodziłem wszystko było nie tak. Lekarze mówili, że nigdy nie będę chodził ani mówił. A teraz chodzę, czasem tracę równowagę i się przewracam z gracją. Czasem zupełnie bez. Umiem zrobić sobie kanapke. Umiem wykonywać proste zadania matematyczne. Ćwiczę kalistenikę, pływam, chodzę do szkoły. Jest wiele rzeczy, w których jestem do tyłu w porównaniu z rówieśnikami, jak przyswajanie dużej ilości materiału na raz. Nie jestem w stanie zbyt dużo na raz zapamiętać przez wodoglowie. Czy sport, który lubię ale odstaje od sprawnych dzieciaków. Myślę jednak, że zrobiłem dość duży postęp. Bo już umiem to i owo, nawet jeśli nauka idzie mi trochę wolniej niż innym i mam nadzieję, że mama byłaby ze mnie dumna.

Czego mi życzycie w dniu urodzin?

#urodziny #wyznaniezdupy #mikrokoksy #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 84
@M-ever nie siedź kolego za dużo w internetach bo to uzależnia. Zycie off-line jest nieporównywalnie ciekawsze.

Nie powiem Ci dlaczego ale sprawiles mi tym wpisem naprawde dużo uśmiechu mimo ze jest trzecia w nocy to naprawdę zacząłem dusić sie ze smiechu :D
@M-ever: Sposób, w jaki zostało to napisane, bardzo nie współgra z opisem Twoich problemów... Wygląda na zarzutkę i to taką w #!$%@? nieśmieszną :/

Ale jeżeli się mylę, to życzę dużo wytrwałości, żebyś do końca żył tak, by samemu być dumnym z siebie i żeby mama zawsze mogła być dumna, kto wie co jest po śmierci, może gdzieś patrzy ''z góry'' ¯\_(ツ)_/¯