Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie „na #!$%@? jo zyja”?
- 24 lvl
- prawik
- programista 11k
- większość bliskiej rodziny nie żyje
- 175 cm/70 kg
- zakola
- brak silnie zarysowanej linii żuchwy
- szczeka i żuchwa delikatnie cofnięte
- pogarda ze strony #rozowepaski
- godność niepozwalającą być w przyszłości beciakiem
- posiadam paru znajomych
- nigdy nie byłem na randce
- zęby w miarę proste i zdrowe
- cienie pod oczami
#tfwnogf #samotnosc #feels #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania:
Miało iść po anon response ale walę to.
OP.
Większość programistów ma niższą samoocenę, a do tego wygórowane oczekiwania.
Przestań cofać Bułgara. Nofap koniecznie.
Potem jeżeli masz zakola spróbuj może na łyso?
Dodaj zarost jak należy aby podkreślić szczękę, rewalska broda rozwali system.
Trochę kalisteniki w domu i dobra dieta.
Do tego sport typu ASG podniesie Twoje poczucie wartości.
Terapia też wskazana.
Po tym wszystkim uzbruj się w cierpliwość bo
galgagot: @mikigal:Tak paradoksalnie to aktywnośc fizyczna na pewno nie leczy, ale w uj pomaga się lepiej poczuć- i mówie to na własnym przykładzie, po prostu jest lżej na dupie i duszy.
I tu nawet nie chodzi o samą depresje, po prostu gdy mowa o problemach emocjonalnych wysiłek fizyczny jest zajebisty - nie leczy, ale pomaga.

Tu nie chodzi nawet o robienie sylwetki, jest po prostu o niebo lżej samemu ze
PijanaAnia: Bo spędziłeś całe życie ucząc się zamiast spotykać ludzi i ucząc się z nimi przebywać. Jestes kaleką społecznym ale masz pieniądze. Ja np. nie mam pieniędzy. Sam wybrałeś taki rozwój spraw. Wychodz do ludzi i ucz się z nimi przebywać. Ludzie w twoim wieku zarabiają głodowe stawki bo w życiu robili inne rzeczy niż nauka programowania, są na to za głupi. Oni całe życie poświęcają żeby się dorabiać, ty dorobienie
OP: @as92: to nie jest tak, że nie wychodzę. Reakcje drugich osób na próby nawiązywania przeze mnie kontaktu były bezlitosne, a nie jestem osobą typu "wyrzucają mnie drzwiami to wejdę oknem".

@kocha_to_poczeka: nie lubię egzotyki, podoba mi się standardowa europejska uroda

@polikarp-ciasto: mój zarost przypomina jakbyś powbijał zapałki w gówno. Z tego też powodu jak gdzieś czytam, żeby zgolić się na łyso i zapuścić zarost to ogarnia mnie
OP: @Kowixx: Nawet jako żart twoja propozycja jest niesmaczna biorąc pod uwagę, że pogardzacie mną tylko dlatego, że mam kości twarzy przesunięte parę mm od optimum

@Jin: to kompletnie nie mój świat, a moje zainteresowania pochłaniają wystarczająco dużą ilość czasu by się nie nudzić. A samochodu nie da się przytulać ani zjeść z nim śniadania, więc to raczej nie jest to czego szukam ()

Ten
a moje zainteresowania pochłaniają wystarczająco dużą ilość czasu by się nie nudzić.


@AnonimoweMirkoWyznania:

Z Twojego wpisu domyśliłem się, że Twoje hobby nie wiążą się bezpośrednio ze spędzaniem czasu z ludźmi. A zlot to cały weekend pogaduch, popijawa, koncert itd. I w okolicy fajnych samochodów jest zazwyczaj dużo kobiet. Więc można poćwiczyć social skill.

No ale skoro nie lubisz samochodów to trudno ¯_(ツ)_/¯