Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@allbeq: działam nan dwóch xD
I mogę jeszcze laptopa dać na trzeci.
Tylko jak zdalny mam na wszystkich monitorach to dalej muszę zdalny minimalizować. A nie widzę opcji żeby zdalny był na dwóch a laptop jako trzeci lokalny. Albo wszystkie, albo jeden
@hpiotrekh w ustawieniach musisz zrobić dzielenie pulpitu na dwa lub trzy, czy na ilu tam pracujesz, wtedy zdalny ekran sobie ściągasz na jeden z pulpitów i możesz niezależnie na każdym mieć aktywne okna. Trochę nie rozumiem o co chodzi Ci z tymi powiadomieniami na zdalnym. Normalnie Ty widzisz co jest na zdalnym, bo przejmujesz nad nim kontrolę, ale właściciel zdalnego Twojego ekranu nie widzi, z jakiego programu korzystasz?
@Waderra: Mam dzielenie na dwa i na dwóch mam odpalony zdalny. Wtedy z mojego pulpitu nic się nie 'przebija' na wierzch.

Program to windowsowe 'Podłączanie pulpitu zdalnego'

@Waderra: ok, ale używałeś zdalnego na wszystkich monitorach, tak jak ja muszę używać?
@hpiotrekh hmmm ja nie miałam problemu, robiłam na zdalnym, na forticliencie i tv i zawsze wszystko było ok, na jeden wrzucałam sobie zdalny a drugi miałam otwarty swój, trzeciego mi dziady nie chciały dać ( ͡° ʖ̯ ͡°) przynajmniej posiedze i poobserwuje, może czegoś się douczę