Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#biegajzwykopem #bieganie #fizjoterapia witam Was, mam pytanie. Czy ktos moze zmagal sie z bolem lydki podczas biegania? Jakos 6 miesiecy temu to sie zaczelo i do dzis nie przestalo. Przed bieganiem rozciagam sie, rozgrzewam i potem jako tako biegane, boli ale jakos z tym daje rade. Jakbym sie nie rozciagnal ,nie rozgrzal to nie byloby mlwy bo bol lydki by mnie powstrzymal. Teraz 2 tyg nie biegalem.myslalem ze cos sie poprawi ale dalej czuje ta lydke i pojecia nie mam.co z tym fantem zrobic. Moze ktos mial podobnie i wie jak z tym sobie poradzic?
  • 14
  • Odpowiedz
@oink_oink: jesli cos cie boli 6 miesiecy i nie przestaje, a bol intensyfikuje sie przy wysilku/bieganiu. To ja bym bardzo mocno sugerowal udanie sie do fizjo, zanim cos ci tak jebnie, ze bedzie do domu na jednej nodze wracal z trasy.
  • Odpowiedz
@oink_oink: tak jak pisze @PurpleHaze - nie kombinuj, idź do fizjo. To że się rozciągasz, nie oznacza że dobrze się rozciągasz - a nawet jeśli dobrze, to niekoniecznie odpowiednio dla tej kontuzji. Dobry fizjo prawdę Ci powie, a pauzowanie niekoniecznie pomoże.
  • Odpowiedz
@acetanilid: tylko nie do ortopedy! Oni od razu żądają byś zaprzestał zbrodni na swoich nogach jaką jest bieganie, najlepiej się położyć i nie ruszać xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oink_oink: idz do fizjo. powodow moga byc tysiace, bardzo czesto tego rodzaju bol wymaga po prostu porzadnego (i bolesnego) rozmasowania przez fizjo. przez kilka dni boli jeszcze bardziej, potem problem znika. jesli fizjo nie pomoze to przynajmniej pokieruje Cie dalej.
  • Odpowiedz