Wpis z mikrobloga

Czasami mam okazję kleić #!$%@? paczki, kleję, nabijam uszkodzenia. Czasami po prostu głupota ludzka mnie zadziwia. I głupota jest kumulowana. Nie wiem jak można zamówić kabinę prysznicową i mieć nadzieję, że to dojdzie w całości... i zamawiający i wysyłający i odbierający od klienta (chociaż wiem, że jest zasada "bierzemy wszystko"). Taka kabina jest podzielona na 3 części. 2 paczki z szybami, 1 paczka z brodzikiem. Paczka wraca do nadawcy, szyby #!$%@?, puzzle x100.000, zabezpiecz to... paczka z brodzikiem też dziurawa jak sito, elementy montażowe (śruby) wypadają przez każdy otwór. Następnie kurier tego nie zabiera, znowu się wala 3 dni po magazynie.
Przechodzisz kilka razy koło tych paczek, patrzysz i jesteś dumny z tego, że się ponownie nic z tego nie sypie :)

p.s. dużo można pisać o tym co jedzie #!$%@?, jak jest zapakowane, jak śmierdzi, codziennie z jakąś historią można by się podzielić.
#dpd #kurier
  • 2
@Gumispam: są jasno określone zasady przyjmowania przesyłek a co wejdę na magazyn to widzę jakieś drzwi czy inny zderzak do samochodu. ostatnio przeglądałem katalog ze zdjęciami to ktoś chyba wysyłał maszt do żaglówki i ktoś to widocznie przyjął