Wpis z mikrobloga

@moderacja co wy #!$%@?? rozumiem że #ciszawyborcza i wszelkie wpisy #agitacja czy #polityka out, ale wywalać ludziom awatary? Czy was tam @a__s @m__b na dobre pogrzało? Odstawcie CS-a i równie dobrze idźcie pozrywać plakaty wyborcze przed waszą siedzibą. Koniec końców to treść opublikowana przed ciszą wyborczą? Może analogicznie usuńcie wszystkie znaleziska i wpisy z tagu #polityka ? Nie mówiąc o kilku innych? Czy wy kiedyś widzieliscie by np #facebook usuwał profilowe użytkownikom z powodu ciszy?

Nosz głupota maciusiów z @moderacja nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. (ʘʘ)

#neuropa #4konserwy #wybory #moderacja #moderacjacontent #aferowa #afera
grubson234567 - @moderacja co wy #!$%@?? rozumiem że #ciszawyborcza i wszelkie wpisy ...

źródło: comment_NsXD565YXm5P1XTgx7kwYXoXQWU9E91J.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
hyba zmiana avatara w ciszy wyborczej oznacza jej zlamanie. moderacja zlamala cisze wyborcza?


@Fretja: nie dotyczy takich przypadków. Np. dotyczy to użytkownika @Print_Screen. Z prawej strony będzie to @TotalitarnyTotalizator - ten jest nie aktywny, ale jak widać wywalili mu avka z wizerunkiem jednego z polityków robiącego facepalma. Cięzko mi to nawet nazywać agitacją w jego wypadku. Ten pierwszy miał avek jednego z komitetów wyborczych.
  • Odpowiedz
@Dorrek: lewakom i prawakom po równo, nawet wymieniłem przykłady. Jeden z nich myślał w pierwszej chwili że to spisek neuropy xD Taki spisek że neuropa sama sobie avki usuwa. rozumiem gdyby ktoś zmienił je po ciszy wyborczej, ale widze poleciały takie, które ludzie mieli od miesiaca...
  • Odpowiedz