Wpis z mikrobloga

Jak mam się zachować w sytuacji gdzie nie mogę przyjść do pracy, jestem w grafiku, a rozmowa z szefami nic nie daje - każą przyjść. Posiadam umowę o pracę i aktualnie 0 dni urlopu. Mam bardzo poważny powód i jeśli będę zmuszony to po prostu nie przyjdę do pracy. Wtedy najprawdopodobniej wleci dyscyplinarka, jakie mogą być konsekwencje takiego rodzaju zwolnienia i czy mam w ogóle jakieś wyjście z sytuacji? #pracbaza #praca #pomocy
  • 155
via Wykop Mobilny (Android)
  • 137
@Relewantna: urlop jest po to żeby z niego korzystać. Równie dobrze mógł sobie 1 stycznia wziąć urlop na 26 dni i nic tobie do tego jeżeli mu dali. Teraz ma sytuację losowa która nie pozwala mu przyjść do pracym i może faktycznie mógł sobie jakiś urlop zostawić na zaś ale nadal: korzystanie z urlopu nie określa pracownika xD
@OCIEBATON: nie wiem, ale z tego wpisu i ze sposobu pisania wnioskuję, że to jakiś cwaniak i obibok, który tylko kombinuje, jak by tu się od pracy wymigać. Za dobrze poznałam tego typu ludzi i za długo z tego typu ludzmi pracowalam. Przychodzisz do pracy i nie wiesz, czy twoj wspolpracownik bedzie czy nie, czy się łaskawie zjawi czy nie. Znow nie przyjdzie, bo cos tam, a cała robota znow spadnie