Wpis z mikrobloga

@jacieniemog28: Coś zaparcie bronisz tego Androida, czemu nie pójdziesz z niego korzystać zamiast spamować ? xD

Btw. S8 plus który mial premiere zaledwie 2 lata temu i kosztował 3949 nie jest na liście aktualizacji do Androida 10, to się nazywa dymanie w dupala ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jacieniemog28: twoja nienawiść zżera cię od środka człowieku, nikt mnie nie rucha. Co Ci przeszkadza w tym, że komuś może po prostu podobać się ten system, te urządzenia, to jak działają? Osobiście nigdy nie wrócę na Androida/Windowsa, mailem flagowce, dobre kompy ale to nie było to. Życzę Ci miłego dnia
jest różnica między dawaniem się dymać a ZASADNOŚCIĄ, zasadność jest wtedy gdy coś co działa dobrze może się rozwijać, w tym przypadku nowe androidy naprawdę nic nie dodają czego nie doda producent
@jacieniemog28: A ja używałem przez 2 lata marshmallow, jeżeli dla Ciebie zmiana API i łatek bezpieczeństwa są niepotrzebne to już wiemy że nie wiesz o czym gadasz ( ͡º ͜ʖ͡º). To dlatego aplikacje na Androida są tak kiepsko zrobione, 2k19 a chociażby instagram,snapchat, messenger nie ma podejścia do wersji na iOS.
z iosem jest ten problem że apple uzależnia was od aktualizacji głównie przez to że raz na rok dodaje nowe opcje które mają na stocku smartfony z androidem, albo mają od nich aplikacje

aktualizacje są dla androida sztuką dla sztuki chyba że naprawdę idzie za tym progres
@rad0330: zero merytoryki, argumentów, aktualizacje na iosie nie dodają NIC poza preinstalowanymi opcjami w postaci appek bo nikt nie może napisać normalnego softu pod wasze sprzęty, ios na tabletach wciąż nie skaluje aplikacji tylko ma własne wersje przez co ipady nie mają softu
aktualizacje są dla androida sztuką dla sztuki chyba że naprawdę idzie za tym progres


@jacieniemog28 A czy czytasz w ogóle, co dodają te aktualizacje, czy połowy z linijek changeloga po prostu nie rozumiesz? XD

Jesteś zwykłym #!$%@? dzbanem, którego piecze dupa. Idź się już schować i ciesz się tym jakimś swoim syfiastym Xiaomi, z którego zyski idą na podatki dla PRC, która z kolei buduje za ten szmal obozy koncentracyjne dla mniejszości